1.
Мексиканський генерал Лопес де Санта-Анна, який ставав, до речі, 11 разів президентом Мексики, з великою помпою поховав власну ногу, яку ампутували через поранення.

2.

У XIX столітті в США і Великобританії був популярний заспокійливий сироп місіс Уінслоу для дітей, який вважався незамінним помічником для мам і няньок. Він допомагав при будь-якому болю, а все через те, що основними його складовими були морфін і нашатирний спирт.

3.

У 1950-х роках тютюнові компанії рекламували сигарети як продукцію, корисну для здоров'я.

Популярні новини зараз

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

Показати ще

4.

У Середньовіччі близько 600 тисяч чоловік стали жертвами звинувачень у чаклунстві. Жахливо було те, що люди ніяк не могли довести зворотне.

5.

Знову ж таки в Середньовіччі засуджені у злочині піддавалися ордаліям ("Божий суд", або випробування водою і вогнем). В одному з варіантів випробування засуджений повинен був опустити руку в киплячу воду — якщо рука залишалася необпаленою, це означало, що Бог його захистив, і людину відпускали. Звичайно ж, Бог нікого не врятував...

6.

Відомий римський імператор Калігула так сильно любив свого коня Інцитата, що зробив його спочатку громадянином Риму, потім і сенатором.

7.

У США в 1917 році Маргарет Сенгер була заарештована і відправлена до в'язниці за відкриття першої в світі клініки з регулювання народжуваності.

8.

До речі, про контрацепцію. У Канаді в XVI столітті люди пили настоянки замість протизаплідних засобів. Одним з таких інгредієнтів зілля були тестікули бобра.

9.

У США в колоніальний період жінкам не давали ніяких знеболювальних під час пологів. Тому що вважалося, що біль при дітонародженні — це покарання за гріх першої жінки Єви.

10.

Папа римський Григорій IX вірив, що кішки — це породження диявола, і їх винищували. У результаті чисельність щурів зросла настільки, що спалахнула бубонна чума, яка погубила 100 мільйонів чоловік.

11.

У XIII столітті близько 30 тисяч дітей і підлітків брали участь у так званому Хрестовому поході дітей, тому що люди вірили, що беззбройних дітей Бог захистить. Більшість з них загинули на шляху, інші потрапили в рабство.

12.

У Стародавньому Єгипті слуг фараонів обмащували медом, щоб мухи не турбували самих правителів.

13.

Компанія Nintendo була заснована в 1889 році. Вона випускала гральні карти, які малювали вручну.

14.

У XIX столітті зубні протези робили з зубів загиблих солдатів.

15.

У Франції під час виходу на екрани першого фільму «Зоряні війни» все ще страчували людей на гільйотині. Саме у 1977 році відбулася остання страта через відсікання голови гільйотиною.

Нагадаємо, як одна фотографія перевернула життя актора.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", близнюки по-звірячому вбили матір за те, що вона змушувала їх прикидатися дівчатками.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, як хімічна атака підказала, чим лікувати рак.