В українському селі Королево, де знаходиться стоянка первісної людини, археологами було знайдено багато дивовижних речей. Деяким з них більше 900 тис. років.

Про це повідомляє портал AdMe.

Дивіться відео археологічних розкопок на Замку Ньолаб в Королеві

Що вдалося розкопати командам археологічних експедицій у різних країнах? Давайте разом заглянемо в минуле.

Популярні новини зараз
Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку
Показати ще

1. Хліб зі стародавніх Помпеїв

Буханець був знайдений в руїнах хлібопекарні в Помпеях. Хліб, який дивом зберігся до наших днів, спекли в 79 році н. е.

2. Вагітна лялька з Японії

Виріб використовувався в ХIX столітті з метою наочно навчати акушерок. У комплект входить лялька, накладний живіт і кілька плодів на різних стадіях розвитку.

3. Мапа жіночого серця, XIX ст.

Літограф Деніел Райт Келлогг вважає, що серце дами заповнене любов'ю, трохи егоїзмом, сантиментами і, звичайно ж, кокетством і залежністю від гарних суконь.

4. 17 лялькових гробів

Археологи знайшли 17 трун у печері на пагорбі Трон Артура. Усередині кожного була захована дерев'яна лялька в чоловічому одязі. Згідно з однією з теорій, ляльки символізували кількість жертв серійного вбивці.

5. "Захована мати"

Дитяча фотосесія в Англії в 1920-х роках відбувалася в такий спосіб: дитину саджали на руки мамі, яку накривали тканиною. Це робили для того, щоб карапуз відчував себе спокійно.

6. Механічна п'явка

Мета даного приладу - скоротити обсяг використання живих п'явок. Механізм пробирався крізь тканини обертовими лезами і вакуумом відсмоктував кров.

7. Тигр Типу, XVIII ст.

Експонат, виконаний в майже натуральну величину, імітує крики британського солдата і гарчання злого тигра. Іграшка була створена для індійського правителя Типу Султана, який терпіти не міг англійців.

8. Дослідження Гійома Дюшена, XIX ст.

Гійом Дюшен, який прославився жорстокими дослідами, заснованих на електротерапії, досліджує м'язові скорочення людини.

9. Протези

Мало кому відомо, але перші спроби винайти протези були зроблені ще до нашої ери.

10. Сльозниці

Використовуючи сльозниці, жінки збирали сльози у самого куточка ока. Якщо чоловік йшов на війну, то по самі вінця наповнена посудина дами означала, що її серце належить йому.

11. Медичні ляльки, Китай, XVII−XX ст.

Багато років поспіль у Китаї лікарям було заборонено торкатися до пацієнток. Щоб дізнатися, де болить, лікарі використовували ляльку як модель жіночого тіла.

12. Великий розпродаж рабів

Страшно подумати, але ще в 1855 році в США продавали рабів. Подібні оголошення нічим не відрізнялися від інших публікацій, це було звичайною справою.

13. Мортсейфи, XIX ст.

У XIX столітті були винайдені залізні труни, щоб захистити тіла від викрадачів трупів, які незаконно продавали їх до медичних закладів.

14. Мотоцикл-катафалк

До мотоциклу була прикріплена труна, щоб дешево і швидко доставити тіло до місця поховання. Згодом, винахід назвали небезпечним, тому його використання припинилося.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", археологи знайшли частину "тіла Бога", і це вже не перший випадок на пам'яті істориків.