Одним з найбільш таємничих і небезпечних місць в Атлантичних водах вважається область Бермудського трикутника. Багато століть тут зникали кораблі, літаки і цілі екіпажі. На думку циніків, у цьому місці дуже складна навігація, а шторми і циклони, які утворюються миттєво, забирають життя пілотів і моряків.

Метеорологи з Америки багато років досліджували загадкову область і прийшли до неймовірних висновків, які, нарешті, поставлять жирну крапку в історії Бермудського трикутника, передає "Світ Ідей".

Теорія

Близько 10 років метеоролог Стів Міллер з Колорадо досліджував погоду в таємничій зоні і разом з співробітниками берегової охорони прийшов до дуже цікавих і правдоподібних висновків. Небезпека Бермудського трикутника полягає в аномальному повітрі на цій території. Щоб підтвердити своє припущення на практиці, він створив власну команду.

Допомога високих технологій

Популярні новини зараз
Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною
Показати ще

Уважно вивчаючи знімки зони диявольського трикутника, зроблені супутником, у Стіва зародилася неймовірна думка. Після того, як зображення, завдяки сучасній оптиці, були максимально збільшені, вдалося виявити досить незвичайні хмари дуже дивної і правильної шестикутної форми.

Хмарні вибухи

Цю форму хмарам допомагає прийняти сам океан. Волога, випаровуючись із зон мілководдя, піднімається в холодну атмосферу, створюючи такий собі каркас. Після, хмари з теорії Стіва, деякий час перебувають над Бермудами, а потім вибухають, відповідно, створюючи потужні потоки повітря.

Атака зверху

Повітряні струмені неземної сили і несуть в собі основну небезпеку для всього, що трапляється їм на шляху. Потужна повітряна вибухова хвиля спрямовується до водної поверхні, а взаємодія атмосферних хвиль сприяє появі дуже сильної турбулентності, подолати яку навіть найсучасніша повітряна техніка не в змозі.

Міні-цунамі

Крім того, сильна повітряна хвиля в змозі при ударі об водну поверхню створити досить велику хвилю (до 40 м). Одну таку громадину вдалося спостерігати і команді метеоролога. Доля виявилася прихильною до Стіву і його команди - це руйнівне явище пройшло повз, але стало черговим доказом правильності теорії Міллера про "повітряні бомби".

На думку вчених, загадка Бермудського трикутника вже вирішена, а це означає, що на одну таємницю на Землі стало менше.

Нагадаємо, що корабель-привид з Бермудського трикутника до остраху налякав моряків.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", знайдено новий Бермудський трикутник.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що вчені розгадали таємницю зниклих кораблів.