Чого тільки не приховують великі води. Іноді з глибин дістають речі, за якими можна писати цілу історію і відновити хронологію визначних подій минулого. На пошуки таких ще минулого року відправився британський фотограф Стів Джонс.

Про це повідомляє "ВВС Україна".

Він проводив зйомки у водах Адріатики, недалеко від хорватського острову Віс. Перше, що трапилося на очі ентузіасту – американський бомбардувальник B-17G Flying Fortress, який збили із зенітки ще у 1944 році.

Джонс не приховує: від побаченого справді часто перехоплює подих, адже коли усвідомлює, що тут загинули люди, стає не по собі.

Подібна енергетика добре помітна в деталях– фотографії нібито натякають на пережите та змушують замислитися над цінністю людського життя.

Несподіваний вплив на життя фотографа мала поїздка на острів Вас. Саме за роботи, зроблені там, він отримав кращу відзнаку року. Знімки побачили родичі загиблих і зв'язалися зі Стівом.

"Їм ніколи не доводилося бачити фотографій з місця його загибелі.І отже, листування з ними набуло для мене більшого значення, навіть ніж саме занурення. Коли пірнаєш до судна або літака, що пролежали на морському дні років сто, відчуття таке, що час спинився", - зізнається він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", археологи знайшли неочікувані докази із войовничого минулого жінок-вікінгів.