Світ вразила чергова знахідка релігійного характеру. В Анкарі виявили золоту Біблію з альтернативним прочитанням історії.

Відзначається, що книгу знайшли в Туреччині ще на початку тисячоліття, однак до цього часу світова громадськість про неї не знала. Існування Біблії зі зрозумілих причин тримали в таємниці.

Після виявлення артефакту турецькими археологами, Біблія відразу потрапила на аукціон чорного ринку, де за неї пропонували понад 30 млн. доларів.

Археологи стверджують, що це товстий фоліант у шкіряній палітурці, зі сторінками з тонкої чорної шкіри, на яких рідким золотом арамейською і ассирійською мовами написано Євангеліє від учня Христа Варнави, де повідомляється, що на розп'яття потрапив Юда, а Ісус був простим пророком, а не Богом, і він був узятий на небо живим. Для віруючих всього світу, такий варіант Біблії просто перевертає свідомість з ніг на голову. По суті цей древній артефакт руйнує величезний фундамент на якому, вже не одне століття, тримається світова релігія.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Апокриф Варнави, який подорожував з апостолом Павлом і написав кілька суперечливих творів, які розповідають про життя Ісуса, викликав серйозний переполох у Ватикані. Вище духовенство, скоріше за все, усіляко буде намагатися знищити і мінізувати вплив цього артефакту.

Як заявили у Ватикані, вони не вважають цю Біблію канонічною — адже записи Варнави зовсім не відповідають затвердженій історії на Нікейському соборі.

Зазначимо, що вік книги перевищує півтори тисячі років. Всі ці роки вона перебувала в розшуку і в цьому місяці поліції вдалося вилучити її з контрабандного ринку — цінний експонат був захований в Палаті правосуддя Анкари. Зараз вона знаходиться під охороною і проходить всебічну експертизу в етнографічному музеї Анкари.

Нагадаємо, ми повідомляли, що Ватикан приховує справжній текст Біблії, показуючи всім лише те, що вигідно вищому духовенству.

Так вважають прихильники теорій змови, але тепер цей факт підтверджують і численні докази. Навіщо їм це потрібно? Що такого засекречено в стародавніх священних письменах? Якщо дізнавшись їх людство чекає крах і нас просто оберігають, або ж все-таки нас намагаються контролювати і тримати в невіданні.

Раціональне зерно думки, що нас обманюють, є: Біблія і справді переписувалася і перероблялася кілька разів.

В 1970 році на березі Нілу в таємній печері вчені виявили справжнє Євангеліє від Іуди, яке вважалося втраченим назавжди.

Його згадували в своїх текстах християнські апологети ще в III столітті нашої ери, але Ватикан не визнавав існування документа в принципі. Між тим, автентичність манускрипту була доведена.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Біблія Диявола, Кодекс Гігас або Гігантський кодекс - все це назва одного середньовічного тома, написаного латиною. Що відомо про найтаємничішу книгу в світі.