Світ вразила чергова знахідка релігійного характеру. В Анкарі виявили золоту Біблію з альтернативним прочитанням історії.

Відзначається, що книгу знайшли в Туреччині ще на початку тисячоліття, однак до цього часу світова громадськість про неї не знала. Існування Біблії зі зрозумілих причин тримали в таємниці.

Після виявлення артефакту турецькими археологами, Біблія відразу потрапила на аукціон чорного ринку, де за неї пропонували понад 30 млн. доларів.

Археологи стверджують, що це товстий фоліант у шкіряній палітурці, зі сторінками з тонкої чорної шкіри, на яких рідким золотом арамейською і ассирійською мовами написано Євангеліє від учня Христа Варнави, де повідомляється, що на розп'яття потрапив Юда, а Ісус був простим пророком, а не Богом, і він був узятий на небо живим. Для віруючих всього світу, такий варіант Біблії просто перевертає свідомість з ніг на голову. По суті цей древній артефакт руйнує величезний фундамент на якому, вже не одне століття, тримається світова релігія.

Популярні новини зараз

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Трініті постарішала, а у Нео додалося сивого волосся: як змінилися Кіану Рівз і Керрі-Енн Мосс з часів першої "Матриці"

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Злата Огнєвіч готова назвати ім'я переможця "Холостячки", обранець випадково "спалився": "Каблучка у руці"

Показати ще

Апокриф Варнави, який подорожував з апостолом Павлом і написав кілька суперечливих творів, які розповідають про життя Ісуса, викликав серйозний переполох у Ватикані. Вище духовенство, скоріше за все, усіляко буде намагатися знищити і мінізувати вплив цього артефакту.

Як заявили у Ватикані, вони не вважають цю Біблію канонічною — адже записи Варнави зовсім не відповідають затвердженій історії на Нікейському соборі.

Зазначимо, що вік книги перевищує півтори тисячі років. Всі ці роки вона перебувала в розшуку і в цьому місяці поліції вдалося вилучити її з контрабандного ринку — цінний експонат був захований в Палаті правосуддя Анкари. Зараз вона знаходиться під охороною і проходить всебічну експертизу в етнографічному музеї Анкари.

Нагадаємо, ми повідомляли, що Ватикан приховує справжній текст Біблії, показуючи всім лише те, що вигідно вищому духовенству.

Так вважають прихильники теорій змови, але тепер цей факт підтверджують і численні докази. Навіщо їм це потрібно? Що такого засекречено в стародавніх священних письменах? Якщо дізнавшись їх людство чекає крах і нас просто оберігають, або ж все-таки нас намагаються контролювати і тримати в невіданні.

Раціональне зерно думки, що нас обманюють, є: Біблія і справді переписувалася і перероблялася кілька разів.

В 1970 році на березі Нілу в таємній печері вчені виявили справжнє Євангеліє від Іуди, яке вважалося втраченим назавжди.

Його згадували в своїх текстах християнські апологети ще в III столітті нашої ери, але Ватикан не визнавав існування документа в принципі. Між тим, автентичність манускрипту була доведена.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Біблія Диявола, Кодекс Гігас або Гігантський кодекс - все це назва одного середньовічного тома, написаного латиною. Що відомо про найтаємничішу книгу в світі.