Наша планета прожила вже кілька мільярдів років, а деякі місця, події та явища, досі залишають більше запитань, ніж відповідей. Збираючись у подорож, візьміть на замітку наступну інформацію, щоб уникнути ризику і вберегти своє життя.

1. Острів змій

Є на планеті острів, де на один квадратний метр доводиться до шести особин лускатих плазунів. Досі не ясно, чому саме один острів в Атлантичному океані повністю облюбували небезпечні тварюки. Дивно також і те, що змії - єдині мешканці цієї території. Острів змій сміливо можна назвати головним серпентарієм планети, подорож на який дуже небезпечна зі зрозумілих причин.

2. Каліфорнія

Так, вам не здалося! Земний рай і правда входить до списку найнебезпечніших місць на планеті. Справа в тому, що майже біля самого берега Каліфорнії, накопичилася величезна кількість білих акул. Щорічно у водах цього міста гинуть люди, ставши жертвами безжальних хижаків. Але, численних любителів водних розваг, це не зупиняє. Серфери, ризикуючи власним життям, влаштовують масові запливи на берегах Каліфорнії.

Популярні новини зараз
Представник Ізраїлю на Євробаченні ледь не розплакався, коли говорив про Україну: "Тримайтеся, я люблю вас" Данилко дав побажання путіну, Серга забув Лободу і знайшов Скабєєву: як українські музиканти піднімають бойовий дух Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

3. Данакіль

Ця Ефіопська пустеля є одним з найжахливіших місць, куди можна наважитись здійснити подорож. Температура тутешнього повітря - +50, а отруйні гази, що містяться в атмосфері, згубні для людини. До всього цього додайте постійні землетруси, і отримаєте справжнє пекло на Землі.

Незважаючи на це, пейзаж пустелі дуже барвистий і неймовірно красивий. Але ця краса смертельна, тому залиште ідею побачити її на власні очі.

4. Гора Вашингтона

Безліч життів поховано на вершині гори Вашингтон. Справа в тому, що пориви вітру тут досягають 100 м/с, а рекорд був зафіксований в 1934 році – 370 метрів! Така сила за секунду здатна стерти з лиця землі будинок, не кажучи вже про відчайдушних мандрівників, які вирішили піднятися сюди.

5. Бермудський трикутник

Вже довгі роки це місце лідирує в числі найбільш небезпечних зон на планеті. Сотні учених намагалися розгадати загадку цього дивного місця. Існують теорії, чому в водній гладі на цих територій зникають не тільки люди, але й цілі кораблі. Одні пов'язують це з містичним паралельним виміром, інші - з НЛО, треті - з потойбічними силами.

Нагадаємо, що корабель-привид з Бермудського трикутника до остраху налякав моряків.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", знайдено найнебезпечніший вулкан Сонячної системи.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що потужна космічна сила знищить Землю зсередини.