У той час, як більшість збережених в сучасному суспільстві ритуалів включають в себе нешкідливі, поширені в усьому світі традиції, інші, менш відомі, можуть бути надзвичайно болісними і жорстокими. А деякі перетинають риси здорового глузду і особливо нелюдські. Про кілька з них ми розповімо вам в цій добірці, яка шокує.

Канібалізм

Агхорі Баби, які живуть в індійському місті Варанасі славляться тим, що їдять мертвих. Вони вважають, що найбільший страх людини - це страх смерті, і що цей страх є перешкодою для духовного звільнення. З'їдаючи мертвого - можна позбутися страху і встати на вірний шлях просвітління.

Популярні новини зараз
Астрологиня назвала три міста, де буде небезпечно: радить приготуватися до "спекотного" квітня Не пустять за кордон, відберуть авто та заборонять полювати: які покарання загрожують боржникам аліментів У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Є п'ять типів людей, яких не можна кремувати відповідно до правил індуїзму: святі, діти, вагітні, незаміжні жінки, люди, які померли від прокази або укусів змій. Ці люди надаються священній річці Ганг, звідки згодом їх витягують і ритуально споживають агхорі.

Танець Сонця

Корінні американці, як відомо, виконували численні ритуали на честь духів землі. Обряди є засіб зв'язку з духами і предками, а принесення себе в жертву означає збереження прямого контакту з Деревом Життя.

Обряд укладення прямого контакту з Деревом проходить наступним чином: шкіра на грудях учасників проходить вертелом, який канатом прикріплений до стовпа, який уособлює Древо Життя. Учасники рухаються вперед і назад, намагаючись вирватися, в той час, як шкіра їх грудей все ще пов'язана зі стовпом. Такий нещадний танок може тривати кілька годин.

Самокатування

Щороку під час священного місяця Мухаррам послідовники шиїтського ісламу проводять ритуал масового самокатування для того, щоб вшанувати пам'ять мученицької смерті Хусейна, внука пророка Мухаммеда. Чоловіки бьють свої тіла лезами, прикріпленими до ланцюгів. У стані релігійного трансу вони практично не відчувають болю.

Стрибки з лози

На одному острові тихого океану в селі Бунлап, проводиться ритуал, який називається Гкол. Цей обряд є, свого роду, попередником банджі-джампінгу. Жителі села співають, танцюють, деякі б'ють в барабани, а деякі чоловіки готуються до небезпечних стрибків.

Вони пов'язують лози навколо своїх щиколоток і стрибають з дуже високих дерев'яних веж, побудованих спеціально для цього ритуалу. Вважається, що чим вище стартувала людина, тим більше благословення богів вона отримає.

Вуду і духовні володіння

Послідовників культу Вуду можна зустріти в деяких частинах Західної Африки. Також чаклунство Вуду поширилося по світу, від популяризації в фільмах. Один з обрядів полягає в тому, щоб прийняти в себе, як у своєрідний сосуд, яку-небудь іншу душу, або дух.

Дух заволодіває тілом, але людина залишається в свідомості. Після ритуалу, дух не залишає людину 3 дні.

Небесні поховання

У Тибеті, буддисти практикують дивний священний ритуал, який називається Jhator, або небесні поховання. Буддисти вірять в коло перероджень, а це значить, що немає ніякої необхідності зберігати тіла після смерті, тому що душа перейшла на іншу сферу. Тіла померлих прийнято віддавати стерв'ятникам, як милостиню.

Для того, щоб позбутися від тіла якомога швидше, спеціальна людина розрізає труп на шматки, і розкидає його птахам.

Вогненні прогулянки

Фестиваль проходить в Пенанге, Малайзія. Ритуал очищення включає в себе ходіння босоніж по палаючим вугіллям. Вважається, що вогонь відлякує злих духів, підсилює чоловічу силу і допомагає звільнитися від поганих думок. З цією метою по вугіллю ходять сотні людей.

Танці з мертвими

Famadihana, що означає "поворот кістки", є традиційним фестивалем, який проходить на Мадагаскарі. Учасники вважають, що чим швидше тіло розкладається, тим швидше дух досягає загробного світу.

Тому вони викопують своїх близьких для того, щоб танцювати з ними під музику навколо могили, а потім перепоховати. Цей дивний ритуал проводиться раз на 2 роки -7 років.

Наколювання

Щорічний Вегетаріанський фестиваль в Пхукет, Таїланд, являє собою досить небезпечний і страшний ритуал, який вимагає від учасників, щоб вони протикали свої щоки мечами, ножами, списами, гаками і тому подібним. Вважається, що під час ритуалу боги вводять в їх тіла в транс, захищають від зла і супроводжують удачі надалі.

Смертні обряди

Амазонський плем'я Яном одне з найбільш примітивних в світі. На їхню думку, смерть не є природним явищем. У племені прийнято кремувати померлу людину, а його попіл змішувати з бананами і вживати в їжу, щоб дух померлого члена племені продовжував жити серед своїх.

Скарифікація

Плем'я Канінгара з Папуа-Нової Гвінеї, практикують дуже незвичайний ритуал, який спрямований на зміцнення духовного зв'язку між членами племені і їх оточенням. Одна з ритуальних церемоній проводиться в "Домі Духа". Підлітки живуть на самоті в Будинку Духа протягом двох місяців. Після цього періоду ізоляції, вони готуються до церемонії посвяти, яка визнає їх перехід до зрілості. В процесі ритуалу, людині роблять надрізи шкіри осколками бамбука. Отримані щербини нагадують шкіру крокодила. Люди цього племені вважають, що крокодили є творцями людей. Знаки на тілі символізують сліди зубів крокодила, який з'їв хлопчика і залишив дорослого чоловіка.

Як повідомляв портал "Знай.uа", як би виглядали люди з минулого століття в наш час.