У Перу археологами були знайдені останки 140 дітей, які були принесені в жертву. Про це повідомляє одне з російських ЗМІ. Захороненню імовірно не менше 500 років.

Археологи вели розкопки в північній частині Перу, де і виявили масове поховання дітей. Вони, найімовірніше, були принесені в жертву близько 550 років тому. Їх смерть носила ритуальний характер.

На місці поховання були знайдені скелети дітей у віці від 5 до 14 років. Виявлені вони були в Лас Ламас, який був побудований стародавньої імперією Чиму. Вчені сходяться на думці, що діти померли не своєю смертю.

Дослідники припускають ритуальне вбивство. Таке масове жертвоприношення могло бути наслідком постійних повеней, які зруйнували берегову лінію Перу. Ритуальне вбивство дітей, за віруваннями, могло смилостивити богів.

Популярні новини зараз
Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Донька "міністра війни" Шойгу показала, за що помирають мобіки: шикарні тусовки та відпочинок у Дубаї
Показати ще

Поховання на півночі Перу розташоване неподалік с сучасним містом Трухільо. Крім 140 дітей різного віку поховання містило скелети 200 молодих лам, які були принесені в жертву в той же день. Дослідники відзначають, що лами були основою економіки стародавніх перуанських імперій.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", черепа віком понад 8 тисяч років, насаджених на кілля, зі слідами тупих ударів, були виявлені в торф'яному болоті в Швеції місцевої археологічної групою. Незвичайна знахідка була зафіксована дослідниками в журналі Antiquity, - передає vladtime.

Повідомляється, що людські черепа були виявлені безпосередньо під час розкопок, що мали місце бути в 2009-2011 роках в торф'яному болоті річки Муталастрем. У загальній складності, вдалося виявити останки, що належать десятьом людям. Два з них були насаджені на палі, а радіовуглецеве датування дозволило встановити приблизний вік загиблих – від 20 до 35 років. Лише одній людині було близько 50 років.