Цікаве питання: коли людина була більш жорстокою по відношенню один до одного, в стародавні далекі часи чи тепер?
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяІснує думка, що в далекі античні часи і в середні століття людство було більш лютіше і безпощаднее один до одного. А сучасні люди стали набагато м'якше і більш людяними. Чи так це?
На жаль, людський геній шукав не тільки способи поліпшити своє життя. З не меншим завзяттям він вишукував можливості позбавити життя ближнього свого, при цьому в ідеалі - макимально болючим способом.
Історія людства - історія воєн. І на жаль, нічого не змінюється.
Але для воєн винаходили зброю, багато винаходів стали буденністю, а починали свій шлях, як військові винаходи.
Також з найдавніших часів людство прибігало до тортур з метою залякування, покарання, отримання визнання або просто заради задоволення. У сучасному суспільстві тортури також мають місця бути. Хоч вони і є незаконними, як наприклад за часів інквізиції.
Задоволення в чужому стражданні знаходили не тільки розбещені владою тирани, а й цілі народи.
Цькування дикими звірами людей на арені бавила древніх римлян, а в середні віки тортури і страти були своєрідною розвагою для народів у найрізноманітніших куточках планети.
Ідеї гуманізму стали опановувати народами якихось дві з половиною сотні років назад, а до тих пір винаходу найжахливіших знарядь тортур присвячували свої життя вельми різнобічні, освічені люди, які володіли принципами функціонування самих різних механізмів і людських тіл.
Китай - батьківщина не тільки чаю, пороху, паперу, шовку, медицини, а й величезної кількості катувань. Чим освіченіше народ - тим менше часу деякі його представники змушені витрачати на пошук хліба насущного, вдаючись до роздумів про будову всесвіту, управління державою, поліпшенню життя громадян.
У нашому світі, навіть в країнах з високим рівнем життя, трапляються дикості. Жорстокість була серйозною проблемою суспільства і нікуди не зникла. Її причини не тільки у впливі засобів масової інформації, жорстоких іграх, а й громадському впливі. І хоча законодавство відіграє провідну роль в нашій країні, важливо і ставлення самих громадян до цієї проблеми. Адже тільки від самих людей залежить, те, яке суспільство буде їх оточувати.
Нагадаємо, найжахливіші професії в історії людства.
Як повідомляв портал "Знай.ua", наша планета прожила вже кілька мільярдів років, а деякі місця, події та явища, досі залишають більше запитань, ніж відповідей. Збираючись у подорож, зверніть увагу на наступну інформацію, щоб уникнути ризику і уберегти своє життя.
Також "Знай.ua" писав, до кого застосовувалася каральна психіатрія в СРСР.