Понад 50 учасників, що належать до громадських об'єднань "Автомайдан", С14 та інших зробили акцію протесту прямо під помешканням ватажка "тітушок" Юрія Крисіна. Його ім'я фігурує справі вбивства В'ячеслава Єремєєва в лютому 2014.

Про це зазначає Нromadske.ua.

Головна вимога учасників протесту КРИСІН "не ховайся від правосуддя і з'являйся на судові засідання". Протестуючі облили паркан соком із томатів, що мало символізувати кров. Під час акції вони постійно кричали гасло "Крисіна на нари".

На паркані біля його помешкання з'явились плакати з написами "Розшук. Юрій КРИСІН" Шрек ".

Популярні новини зараз
Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація
Показати ще

Активісти все ж не домоглися свого, до них ніхто не вийшов. Натомість приїхала поліція.

Звинувачений у вбивстві В'ячеслава Єремієва ватажок "тітушок" обіцяв піти на судове засідання в четвер, 1 березня, проте так і не з'явився. Розглядати справу вирішили трохи пізніше, 19 березня.


Як раніше повідомляв портал "Знай.ua" нещодавно Росію охопили масові акції протестів.