Слідчі Генеральної прокуратури обшукували приміщення "Укрзалізниці", так як шукали свідоцтва розкрадань коштів, які планувалося виділити на ремонт рухомого складу.

Про це офіційно повідомили співробітники прес-служби Генпрокуратури. Зараз проводиться досудове розслідування в рамках кримінального провадження. Нібито мали місце факти незаконного заволодіння коштами, які призначалися для ремонту приміських дизельних поїздів.

Підозри вже пред'явлені чотирнадцяти посадовим особам. Троє з них є керівниками департаментів "Укрзалізниці". Чотири фігуранти справи керують афілійованими підприємствами, ще семеро - філіями та іншими підрозділами залізниці.

Це розслідування Генпрокуратура проводить спільно з Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави. Следоавтели стверджують, що посадові особи даного підприємства викрали понад сімдесят мільйонів гривень шляхом їх перерахування на рахунки фіктивних фірм.

Популярні новини зараз
Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

Зокрема, Дніпропетровським тепловозоремонтным заводом виплачувалися кошти за проведений ремонт двигунів М 756. Однак, такі ремонтні роботи ніколи не проводилися. А документи, що свідчать про проведення ремонту двигунів, були підроблені.

Співробітники Генпрокуратури вважають, що вчинення подібних злочинних дій стало можливим із-за того, що філіям "Укрзалізниці" представили велику господарську самостійність. Зокрема, вони змогли самостійно укладати договори на ремонт рухомого складу.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" сьогодні, 12 квітня, співробітники Генпрокуратури і СБУ прийшли до одного з керівників "Укрзалізниці" з обшуком. За їх словами, ці слідчі дії проводяться в рамках кримінальної справи, яку було відкрито ще кілька місяців тому.

Великі плани на "Укрзалізницю" її нового начальника - Євгенія Кравцова: відео

В даний час обшук проводиться в Києві за адресою вулиця Тверська,5. Це далеко не перший випадок такого роду, пов'язаний з проведенням слідчими заходів щодо керівників української залізниці.

дизельних двигунів М 756

Подробиці читайте на УНІАН: https://economics.unian.net/transport/10078520-genprokuratura-nazvala-prichiny-obyska-v-ukrzaliznyce.ht