В Луценка пояснили, навіщо перевернули Укрзалізницю догори дригом

поділитись
Названа причина по якої проводилися в офісі "Укрзалізниці" обшуки - розкрадання

Слідчі Генеральної прокуратури обшукували приміщення "Укрзалізниці", так як шукали свідоцтва розкрадань коштів, які планувалося виділити на ремонт рухомого складу.

Про це офіційно повідомили співробітники прес-служби Генпрокуратури. Зараз проводиться досудове розслідування в рамках кримінального провадження. Нібито мали місце факти незаконного заволодіння коштами, які призначалися для ремонту приміських дизельних поїздів.

Підозри вже пред'явлені чотирнадцяти посадовим особам. Троє з них є керівниками департаментів "Укрзалізниці". Чотири фігуранти справи керують афілійованими підприємствами, ще семеро - філіями та іншими підрозділами залізниці.

Це розслідування Генпрокуратура проводить спільно з Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави. Следоавтели стверджують, що посадові особи даного підприємства викрали понад сімдесят мільйонів гривень шляхом їх перерахування на рахунки фіктивних фірм.

Зокрема, Дніпропетровським тепловозоремонтным заводом виплачувалися кошти за проведений ремонт двигунів М 756. Однак, такі ремонтні роботи ніколи не проводилися. А документи, що свідчать про проведення ремонту двигунів, були підроблені.

Співробітники Генпрокуратури вважають, що вчинення подібних злочинних дій стало можливим із-за того, що філіям "Укрзалізниці" представили велику господарську самостійність. Зокрема, вони змогли самостійно укладати договори на ремонт рухомого складу.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" сьогодні, 12 квітня, співробітники Генпрокуратури і СБУ прийшли до одного з керівників "Укрзалізниці" з обшуком. За їх словами, ці слідчі дії проводяться в рамках кримінальної справи, яку було відкрито ще кілька місяців тому.

Великі плани на "Укрзалізницю" її нового начальника - Євгенія Кравцова: відео

В даний час обшук проводиться в Києві за адресою вулиця Тверська,5. Це далеко не перший випадок такого роду, пов'язаний з проведенням слідчими заходів щодо керівників української залізниці.

дизельних двигунів М 756

Подробиці читайте на УНІАН: https://economics.unian.net/transport/10078520-genprokuratura-nazvala-prichiny-obyska-v-ukrzaliznyce.ht

Автор матеріалу: 
Виталий Крюков
Теги: 
укрзалізниця, обшук, розкрадання, генпрокуратура
Коммунальное предприятие «Киевпарктранссервис» - одно из самых коррумпированных в Украине. 78% оплаты за парковки уходит в их кассу, а не в городской бюджет... и растворяется в воздухе. В карманах чиновников оседают сотни миллионов гривен
0
0
15:17 29.05.2018
Новий мобільний додаток дозволяє пройти тестування на знання законів про держслужбу
0
0
18:34 28.05.2018
Київський прокурор отримала дуже цікавий подарунок. Знову проблеми з декларуванням
0
0
14:12 25.05.2018
Уважні громадяни змогли визначити шахраїв, які наживаються на простих киянах
0
0
14:08 22.05.2018
Bellingcat назвала імена військових РФ, причетних до обстрілів Маріуполя 2015 року
0
0
19:41 07.05.2018