Печерський суд Києва вирішив заарештувати Тетяну Крупу, голову Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи (МСЕК), яка потрапила під підозру у незаконному збагаченні. Але це не просто чергове затримання, бо масштаби знайденого вражають.

Під час обшуку у Крупи виявили 100 тисяч доларів прямо в кабінеті, а вдома – цілий статки в мільйонах гривень та доларів, підроблені документи та списки чоловіків із фальшивими діагнозами.

Але це все. Виявилося, що сім'я Крупи живе на широку ногу: вони мають елітні квартири у Хмельницькому, Львові, Києві, і навіть за кордоном. Плюс – дорогі автомобілі та готельно-ресторанний комплекс. Ну і, звісно, ​​мільйони доларів на банківських рахунках.

Як тільки ці факти спливли, історія набула такого резонансу, що журналісти "Слово і Справа" вирішили копнути глибше і подивитися, що ж інші керівники МСЕК офіційно вказували у деклараціях.

Багатство, фото: pixabay
Багатство, фото: pixabay

Популярні новини зараз
Водійські посвідчення стануть "тимчасовими" документами: автомобілістам готують нові правила Гроші більше не сховаєш: влада отримала дані про рахунки українців Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути Мобілізація їх не торкнеться: ким не зацікавиться ТЦК
Показати ще

Ось що з'ясували:

  • Юлія Даниленко (глава МСЕК Вінницької області) задекларувала одну з найскромніших зарплат – лише 221,5 тисячі гривень. Але це компенсується іншими доходами, які становлять понад 5,5 мільйонів гривень. Більшість цих грошей – дохід від продажу цінних паперів та корпоративних прав, а також продаж цінного майна.

  • Володимир Решота (глава МСЕК Львівської області) вказав у декларації зарплату в 449,1 тисяч гривень, але справжня "бомба" у його доходах – це понад 4 мільйони гривень, які він отримав у результаті передачі майна за договором про переведення боргу.

  • Дмитро Паламарчук (голова МСЕК Полтавської області) за минулий рік заробив 731,5 тисяч гривень , що вже більше, ніж у його колег. До цієї суми додалися 113,2 тисяч гривень додаткової зарплати за сумісництвом.

  • Ігор Банадига (голова МСЕК Тернопільської області) заробив 559,9 тисяч гривень, але також отримав 190,4 тисяч гривень інших доходів, у тому числі пенсію та відсотки за вкладами.

  • Наталія Абраменкова (глава МСЕК Дніпропетровської області) вказала зарплату в 477,2 тисяч гривень, що також доповнюється іншими доходами.

  • Валентина П'янтковська (глава МСЕК Сумської області) задекларувала 507,7 тисяч гривень, але й має додаткові доходи на суму 172,9 тисяч гривень, з яких майже 127 тисяч – це зарплата за сумісництвом.

  • Наталія Жгильова (глава МСЕК Київської області) вказала зарплату в 375 тисяч гривень, а також 64,9 тисяч гривень інших доходів, включаючи повернення боргу.

Як бачимо, у багатьох керівників МСЕК доходи не обмежуються лише офіційними зарплатами, а серйозно поповнюються за рахунок інших джерел.

Нагадаємо, МСЕК перетворила інвалідність на прибутковий бізнес: "Платиш – отримуємо рішення, не платиш – чекатимеш роками"

Раніше ми писали про те, що Україна планує мобілізувати 200 тисяч чоловіків: "Туберкульоз, гепатит чи ВІЛ..."

Крім того, Знай.ua повідомляв, війна стане ще більшою "справою бідних": без шансу на бронь та підтримку