Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко виловив свої сумніви щодо професіоналізму глави місії Міжнародного валютного фонду.

"Професіоналізм Рона ван Родена поставила під сумнів його стаття про реформування пенсійної системи в Україні", - написав чиновник у соціальній мережі Facebook.

Розенко зазначив, що ван Роден не розуміє реальної ситуації та не знає, як на неї вплинути.

"Це яскравий приклад абсолютного непрофесіоналізму", - написав віце-прем'єр-міністр.

Також Розенко заявив, що найбільше обурення викликали слова ван Родена про те, що пенсійна система в Україні не змінилась з часів Радянського Союзу.

Популярні новини зараз
Новий циклон переверне з ніг на голову погоду в Україні: яким прогнозом здивували синоптики на 5 жовтня Росіяни не встигли вiдгорювати за Лиманом, як ВСУ активізувалися під Херсоном: "Погралися у СВО і досить" Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька
Показати ще

"Після таких слів "експерта" зникає будь-яке бажання читати цю дурню до кінця", - йдеться у повідомленні.

У своїй статті глава місії МВФ зазначив, що в Україні немає сенсу вводити накопичувальну систему з урахуванням рівня розвитку фінансових ринків.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", швидка приватизація: підприємства хочуть роздати олігархам.