У чвертьфіналі Ліги Європи бельгійський Андрелехт приймав Манчестер Юнайтед. Попри значну перевагу гостей. Господарі зуміли вирвати нічийний результат у кінцівці зустрічі.

Після пострілу Рашфорда на 36-й хвилині Генріх Мхітарян вдало зіграв на добиванні – 0:1.

Проте у другій половині другого тайму Червоні Дияволи дещо збавили оберти, за що й поплатились. На 86-й хвилині Дендонкер головою вколотив м’яч в сітку – 1:1.

Андерлехт - Манчестер Юнайтед 1:1
Голи: Дендонкер, 86 - Мхітарян, 36

Андерлехт: Мартінес - Аппіа, Кара Мбоджі, Нейтінк, Обрадович - Дендонкер - Бруно (Кіпчу, 58), Тілеманс, Станчу (Ханни, 64), Ачімпонг - Телін (Теодорчик, 75)