Через газовану воду можна позбутися розуму та впасти в дитинство

поділитись
Підсолоджені напої призводять до зменшення головного мозку

Любителям солодких напоїв , зокрема газованих загрожує погіршення пам'яті та уваги, а також розвиток хвороби Альцгеймера. А от ті, хто вживають напої з цукрозамінниками ризикують отримати інсульт та слабоумство.

Таких висновків дійшли американські вчені із Бостонського університету. Про своє дослідження вони написали на сторінках журналів Alzheimer's & Dementia и Stroke.

Дослідження спеціалістів показали, що пристрасть до солодких напоїв призводить до зменшення об’ємів головного мозку, зокрема гіппокампа – ділянки мозку, яка відповідає за формування емоцій та переході від короткотривалої до довготривалої пам'яті.

"Наші результати вказують на зв'язок між високим споживанням цукровмісних напоїв і атрофією головного мозку, в тому числі зниженням обсягу мозку і погіршенням пам'яті", - розповів дослідник Метью Пасс після експерименту за участю чотирьох тисяч людей віком від 30 до 60 років.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", цукор підвищує рівень інсуліну в крові та призводить до запальних процесів в організмі, а також є причиною втрати волосся.

 

Автор матеріалу: 
Ирина Дождева
Теги: 
цукор, газована вода, втрата пам'яті
Вчені знайшли природні сполуки, що уповільнюють ріст злоякісної пухлини передміхурової залози
0
0
01:32 18.02.2018
Записи істориків підтверджують, що принц був засуджений до повішення
0
0
22:28 17.02.2018
2018 рік буде вкрай насичений катаклізмами і катастрофами
1
0
20:38 17.02.2018
Генеральний директор ВООЗ розповів про новий "Вірус Х" та інших небезпечних захворювань
0
0
20:16 17.02.2018