Кожна жінка в середньому втрачає близько ста волос в день. Але фахівцям дуже важко виявити точне число, так як випадіння волосся відбувається з різних причин.

Випадіння волосся це природний процес, але коли ви помічаєте надмірне випадіння волосся про це варто задуматися. Визначити проблему волосся і коріння не складно. Перед тим, як ви збираєтеся розчесатися, можна провести рукою по волоссю і порахувати їх кількість, яке виявилося на руці, якщо їх більше 15 штук, варто задуматися про те, що проблема все ж існує і необхідно її викорінювати.

Жінка може втрачати волосся з різних причин: сезонність, вагітність, післяпологовий період, але ці фактори тимчасове явище, необхідно лише перечекати цей період і насичувати свій організм необхідними елементами. Але існують і інші чинники вплив, які ми самі створюємо.

Розглянемо погані звички від яких волосся випадає у великих кількостях.

Популярні новини зараз
Українці отримують штрафи за паспорти: кому загрожують несподівані витрати Помилка може дорого обійтися: що змінилося у правилах передачі показників лічильників газу Відключення світла по-новому: українцям готують кардинальні зміни Зарплата більше не матиме значення: українцям призначатимуть пенсії за новою системою
Показати ще

1. Високий хвіст
Безліч жінок люблять робити високий хвіст. Він допомагає підкреслити тонку шию, овал обличчя, створює ефект омолодження зовнішності. Але тугий кінський хвіст надає сильно тиск на корені волосся, порушуючи їх структуру. Особливо порушується передня лінія росту волосся, в області чола і віскі. Починаючи з віку 30 років пасма починають рідшати, якщо піддавати їх постійному тиску.

2. Африканські косички
Африканські коси вважаються трендом вже кілька років. Коріння волосся від африканських кісок можуть не витримати, тому саме ця зачіска вважається найнебезпечнішою, особливо для власниць тонкого волосся.

3. Цукор
Наше харчування і стан волосся пов'язані безпосередньо. Але дуже важко зрозуміти як певна їжа впливає саме на волосся. Східна медицина твердить про те, що цукор підвищує рівень інсуліну в крові, що призводить до запальних процесів в організмі. Надмірне споживання цукру впливає на капіляри і слабшає фолікули. Люди, які страждають від високого кров'яного тиску і ожиріння, викликаного інсуліном, набагато частіше лисіють.

4. Дієта
Не завжди втрата ваги при дієті сприятливо позначається на всьому організмі. Обмеження в харчуванні можуть негативно вплинути на стан волосся. Через дефіцит поживних елементів і амінокислот наше волосся стає слабким, млявим. Волосся на 80% складається з кератину, для синтезу якого необхідний тваринний білок, інакше пошкоджені пасма не будуть вчасно відновлюватися і почнуть випадати.

5. Стрес
Один з факторів, який негативно впливає не тільки на волосся, але і в цілому на зовнішній вигляд.

6. Рушник
Ніколи не розтирайте своє волосся рушником, намагаючись цими діями висушити їх якомога швидше. Мокре волосся - найбільш вразливі і крихкі, їх дуже легко травмувати. Допускається кілька разів акуратно промокнути волосся, щоб зібрати надлишки вологи, уникаючи тертя.

7. Куріння і алкоголь
Волосся - це слабка сторона, а так як алкоголь і тютюн вражає навіть найсильніші організми, то волосся і їх структура піддається негативному впливу в першу чергу.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що у раціоні харчування повинно бути якомога більше вітамінів. Дуже часто саме через погане харчування волосся починає випадати, таким чином, показуємо, що в організмі чогось не вистачає. Їжте рибу, молочні продукти, печінка, петрушка, сухофрукти. Уникайте жирних та гострих страв. Слід відмовитися від надмірного вживання кави, газованих напоїв і чаю на час профілактики. В цілому кава і газовані напої не сприятливо впливають на організм.