Словенська група Laibach розпочала тур по Північній Кореї

поділитись

0

358

У кліпах колективу часто обігруються теми мілітаризму і тоталітаризму, за що музикантів часто звинувачували в симпатіях до фашизму і нацизму

Словенська група Laibach розпочала тур по Північній Кореї. Фото з Пхеньяну опубліковані на офіційній сторінці колективу в фейсбуці. Концерти групи заплановані на 70-річчя звільнення Кореї від японської окупації.

"Тур Laibach по КНДР починається сьогодні в художньому театрі Понхва, Пхеньян!", - йдеться в повідомленні.

Laibach - всесвітньо відома словенська група, яка грає в стилі індастріал. У кліпах колективу часто обігруються теми мілітаризму і тоталітаризму, за що музикантів часто звинувачували в симпатіях до фашизму і нацизму.

Читайте також: Iron Maiden у новому кліпі показали еволюцію відеоігор (відео)

Про планований тур групи в Північну Корею стало відомо в липні. Тоді директор Laibach Мортен Тровіка розповів, що в КНДР планується два виступи: 19 і 20 серпня. У ці дні в Північній Кореї святкують звільнення півострова від японської окупації.

"І країну, і групу часто зображують, як фашистських ізгоїв. Правда в тому, що нас обох неправильно розуміють!", - Пояснював рішення групи виступити в КНДР директор Laibach в інтерв'ю ВВС.

Laibach не стане першою західною групою, що виступила в Пхеньяні. На початку 90-х років минулого сторіччя в пхеньянському театрі "Мансуде" відбувся концерт японської хеві-метал групи Show-Ya.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Іноземець обернув раритет в непрозорий пакет
0
0
03:41 27.03.2017
Бойовики збережуть трудові права працівників
0
0
03:10 27.03.2017
Бойовики "ЛНР" відпустили блогера Геннадія Беницького, але справу проти нього ще не закрили
0
0
01:13 27.03.2017