22 жовтня стартував Тиждень музейної моди у Дніпропетровську.

Про це пише місцеве видання 056.ua.

"Тут, молоді дніпропетровські дизайнери представили на огляд публіки колекції вечірніх нарядів в стилі XIX століття, які були популярні ще за часів, коли місто було Катеринославом", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Ukrainian Fashion Week показав лінійку автентичних нарядів (фото)

Всі покази та активності акції відбуваються за сприяння та на майданчиках Дніпропетровського художнього музею.

Популярні новини зараз
Допомога та пенсії під загрозою: Україна може залишитися без грошей до кінця зими Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження Дітей у школах оцінюватимуть по-новому: що зміниться
Показати ще

Сьогодні відбудеться друга частина модної події - "Ретроспектива ХХ століття" в приміщенні технічного музею "Машини часу".

"Тут розкажуть про те, як смаки, погляди, менталітет впливали не тільки на появу стилів в одязі протягом ХХ століття, але і як це відбилося в пошуках цікавих моделей автомобілів для створення необхідного іміджу", - розповідають організатори.