Том Джеймісон - фотограф і документаліст з Великої Британії зібрав колекцію різноманітної зброї, яку використовували протестувальники під час Євромайдану в центрі Києва.

Про це пише "Апостроф".

"Протягом багатьох місяців київський Майдан Незалежності, вулиці Грушевського та Хрещатик стали оселею для протестуючих, революціонерів і солдатів з усієї України.

Барикади були зроблені з шин і мішків з піском і снігом, використовувалася як іноземна, так і радянських часів броня. Зброю було виконано з дерева, сталі або пластику, кожен елемент був унікальним і часто персоналізованим за допомогою символів", - повідомляється в описі робіт Джеймісона.

Читайте також: В Латвії вдруге відкрили виставку про Майдан

Популярні новини зараз
Повістку більше не принесуть: у липні звільнять від мобілізації ще три категорії чоловіків Відстрочка не допоможе: ТЦК можуть відправити на ВЛК навіть з "бронею" - кого це торкнеться Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками
Показати ще

Нагадаємо, днями в Києві на бульварі Лесі Українки 18 поверхів будинку прикрасили зображенням дівчини у вишиванці.