Сьогодні, 9 травня, близько 12 години дня до одного з відділень поліції Шевченківського району Харкова зателефонував невідомий і повідомив про те, що площу Свободи замінували і зовсім скоро пролунають вибухи.

Прибувши на місце події, правоохоронці закрили дві станції метро - "Держпром" та "Університет." Про це повідомляє прес-центр Держуправління Нацполіції у Харківській області.

Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група, вибухотехніки, експерти-криміналісти та кінологи. Вищеназвані станції закриті для входу та виходу пасажирів на невизначений термін.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в Києві поліція зловила чоловіка, який двічі "мінував" станцію метро "Героїв Дніпра".

Популярні новини зараз
Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати Заброньованим чоловікам введуть нові обмеження Тариф на електроенергію з 1 червня: в уряді назвали ціну за 1 кВт
Показати ще