КМДА заплющує очі на те, що "Київхліб" продає замало соціального хліба

поділитись

0

554

"Київхліб" продає недостатню кількість соціального хліба. Цим порушує угоду з КМДА

У кіоски "Київхліба" завозять недостатню кількість соціальних сортів хліба, помітили кияни з кількох районів міста.

У громадській організації "Рух за реформи" підтверджують спостереження жителів столиці.

"Люди кажуть, що коли йдуть на роботу – цього хліба ще немає, а коли повертаються, – соціальних сортів уже немає", – каже "Знай" Костянтин Берест, представник "Руху за реформи".

Читайте також Водії "Київпастрансу" почнуть страйк, якщо їм не виплатять борги по зарплаті

За його словами, така ситуація спричинена відсутністю контролю з боку КМДА. Адже між КМДА та ПАТ "Київхліб" укладена угода, відповідно до якої "Київхліб" зобов'язується протягом трьох років здійснювати продаж хліба житньо-пшеничного ("Український") вагою 0,95 кг за ціною 5,25 грн., хліба пшеничного 1 ґатунку ("Пшеничний") вагою 0,65 кг за ціною 4,05 грн., батона нарізного ("Київського") вагою 0,5 кг за ціною 4,15 грн. Також "Київхліб" має встановити 200 тимчасових споруд роздрібної торгівлі у зручних для киян місцях у кожному районі міста.

"Міською владою створена неприйнятна ситуація – соціальний хліб нібито є, але купити його можна лише в певних місцях і в певний час", - каже активіст.

Нагадаємо, наявність достатньої кількості соціальних сортів хліба у всіх роздрібних точках продажу хлібопродуктів передбачено програмою уряду з 2010 року. Відповідно до програми, підприємства, що випікають ці сорти хліба, купують борошно за пільговою ціною.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
Чиновник пообіцяв з часом виправити ситуацію
0
0
21:54 23.11.2017
Винуватець ДТП заявив, що розкаюється у скоєному та готовий бути рабом у батьків загиблої дівчинки
0
0
20:43 23.11.2017