Компанія Tesla Motors, яка відома виробленням електромобілів, відкрила свій перший завод у Європі. Він розташовується у нідерландському місті Тілбург.

Про це пише Financial Times.

"Європейський завод Tesla планує випускати приблизно 450 автомобілів на тиждень. На ньому також проводитимуть модифікації седана Model S", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Офісникам не підвищують зарплати, а працювати примушують більше - опитування

На території заводу сконструювали випробувальний трек довжиною 750 м. Він імітує дороги з різною якістю покриття.

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці
Показати ще

На ньому будуть тестувати автомобілі. Зокрема, рівень шуму та вібрації, а також систему автономного водіння.

За словами глави кампанії Ілона Маска, Tesla Motors відкриє ще кілька заводів у Європі на початку 2016 року.