Сьогодні глави відомств України та Італії підписали три документи.

Як повідомляє УНН, глава МЗС Павло Клімкін домовився з італійським колегою Паоло Джентілоні про спільний развиток середнього бізнесу.

Дорожня карта щодо трьох напрямків співпраці розрахована на один рік.

Італійці пообіцяли допомогти розвинути і зміцнити в Україні середній і малий бізнес.

Також документ підписали глава Міністерства аграрної політики Олексій Павленко і глава МЗС Італії.

Популярні новини зараз
ТЦК не зможе надурити: кого не стосується примусова мобілізація Гороскоп на сьогодні, 16 травня: кому чекати раптові витрати та конфлікти у п'ятницю ТЦК забудуть про порушників: через який час викреслять з бази і припинять переслідувати ухилянтів Тиха отрута в склянці води: Дмитро Заруба з Держекоінспекції пояснив, чому колодязна вода може бути смертельно небезпечною
Показати ще

Чиновники домовилися про розвиток аграрного сектора країн і лісового господарства.

Також з Паоло Дежнтілоні зустрівся глава українського уряду Арсеній Яценюк. Чиновники розмовляли про можливості спільного економічного співробітництва.

Глава Кабміну заявив, що досвід Італії як країни Євросоюзу і Великої Вісімки для України важливий. Вони обговорили проведення в українській столиці спільної ради з економічного, промислового та фінансового співробітництва.

Глава італійського МЗС зазначив, що українські реформатори стоять перед великими погрозами і зобов'язані їх подолати.

Читайте також: Shell остаточно відмовився видобуватимуть газ на Донбасі

Нагадаємо, що Італія розробила для бійців АТО біонічні протези рук.