Сучасна жуйка відрізняється від тієї, яка з'явилася за часів СРСР. Зараз, на наших екранах телевізора ми бачимо безліч реклами від різних виробників жуйки, які гарантують нам здорові, білі зуби і свіже дихання.

Але чи так насправді, як нам віщає реклама?

Відбілювання
Одним з важливих показників здорових зубів є їх білизна, свіже дихання і відсутність карієсу. Вживання шкідливих продуктів, куріння, не ретельне очищення зубної емалі призводить до жовтизни зубів і ряду захворювань. Як стверджує реклама, стоматологи рекомендують після прийому їжі вдаватися до допомоги жуйки. Експертам вдалося з'ясувати, що жувальна гумка не здатна видаляти наліт, так як він занадто цепок для неї. Жуйка не здатна замінити повноцінне чищення зубів.

Профілактика карієсу
Причиною карієсу є їжа, яка залишається в порожнині рота. Це призводить до руйнування поверхні зубів. Жуйка не здатна потрапити у важкодоступні місця, але є і плюси. Завдяки жуйці, виробляється достатня кількість слини, яка може позбавити ротову порожнину від непотрібних залишків їжі.

Популярні новини зараз
Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Астролог побачив у травні "лихо" для України Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків
Показати ще

Зміцнення нижньощелепного суглоба і ясен
Через споживання великої кількості м'якої їжі, наш щелепний суглоб стає менш натренованим. Ротова порожнина повинна бути завжди в робочому стані, її треба тренувати, тому жуйка, в цьому випадку відмінний помічник.

Концентрація уваги, мислення та пам'яті
На думку вчених, вживання жувальної гумки можна вплинути на розвиток мислення, поліпшити пам'ять і концентрацію уваги.

Лікарі не рекомендують повністю відмовлятися від жуйки. У день можна використовувати її для профілактики в день не більше трьох разів, після прийому їжі. Жувати її рекомендується не більше 10 хвилин. Але якщо ви хочете сконцентрувати свою увагу, організм простить додаткові ще 10 хвилин для жування.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що статистика показала, що люди, в чий розпорядок входить чистка зубів два рази в день, в середньому живуть на шість років довше, ніж люди, які роблять це один раз, і на дев'ять років в зіставленні з тими, хто може час від часу нехтувати цією процедурою.