Відомому українському гурту "Фіолент" заборонили виступати в Білорусі, побачивши в текстах пісень пропаганду екстремізму. Про це повідомив Сергій Мартинюк в інтерв'ю Gazeta.ua.

Він розповів, що останні два роки їм доводилося їздити закордон на фестивалі, а цієї весни вони відіграли перший сольний концерт у Варшаві, де була переважно українська публіка. "Це діаспора та студенти із Західної України, які навчаються в Польщі, бо на мою думку закордонну публіку цікавить щось більш етнічне, автохтонне. Але ми давно плануємо гастролі і в інших країнах, адже нас запрошує українська діаспора також і у Штати, і в Канаду" - говорить музикант.

Читайте також: Відкрили нові факти про творця гімну України

"Ми мали виступати цього року в Юрмалі, але з певних технічних причин ці виступи перенесли на весну наступного року. На жаль, нам заборонили виступати в Білорусі, куди ми раніше часто приїжджали, через нібито пропаганду екстремізму в піснях" - додав Мартинюк.

Нагадаємо, 5 грудня в столичному концерт-холі Sentrum свій новий альбом "Пісні любові на полі бою" представив своїм шанувальникам луцький гурт "Фіолет".

Популярні новини зараз
ТЦК не зможе надурити: кого не стосується примусова мобілізація Тепла не буде: Україну накриють дощі, пронизливий холод, а подекуди – сніг Гороскоп на сьогодні, 16 травня: кому чекати раптові витрати та конфлікти у п'ятницю Працювали все життя, а стаж не зарахують: які роки викинуть з пенсії
Показати ще