Популярний лікар Євген Комаровський висловив свою позицію щодо закону про заборону абортів в Україні.

Свої думки з цього приводу авторитетний педіатр оприлюднив у соціальній мережі Facebook.

"Українська влада вважає, що її завдання забороняти, а не допомагати, вирішувати чи лікувати", - пише Комаровський.

Також він додав, що ідею введення заборони на аборти у Раді пропонували троє депутатів від "Свободи".

"Троє чоловіків подали законопроект про заборону абортів. Тоді я запропонував жінкам-депутатам подати закнопроект у відповідь під назвою "Принципи сучасної контрацепції", - повідомляє лікар.

Популярні новини зараз
Водіїв попередили, які зміни в ПДР запроваджено з 1 березня "ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Також він запропонував до жіночого закону додати контрольні запитання по темі, а тих депутатів, які дадуть неправильні відповіді - каструвати.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Комаровський закликав відстоювати розгляд реформи медицини.