Країни-учасниці Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ (Грузія, Україна, Азербайджан і Молдова) підписали протокол до угоди про вільну торгівлю та протокол про визнання окремих видів митних процедур.

Протокол до угоди про вільну торгівлю передбачає створення робочого органу з координації дій сторін, а протокол про визнання митних процедур стосується товарів і транспорту, які перетинають державний кордон країн ГУАМ.

Як зазначив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, створення ЗВТ між країнами ГУАМ вимагає спрощення митних процедур. Підписаний документ дозволить поглибити співробітництва між митницями країн.

Нагадаємо, раніше Гройсман висловив надію, що ЗВТ між країнами ГУАМ запустять в 2017 році.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", у Києві стартував саміт країн-учасниць ГУАМ.

Популярні новини зараз
Зима настане швидко: коли вдарять перші морози З карток ПриватБанку зникають гроші: про що попереджають усіх українців Зимові канікули подовжили: хто зі школярів відпочиватиме більше за інших Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ
Показати ще