Росія може використати миротворців у гібридній війні України. Для цього вона задіє такі міжнародні організації , як ОБСЄ та ООН.

Про це повідомив директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак, передає "Дзеркало тижня". Кремль може використати організації для приховування свої військових злочинів на окупованому Донбасі.

«Досвід трьох років війни Росії проти України свідчить, що слуги Кремля цілком результативно використовують в роботі з багатьма міжнародними організаціями, включаючи Радбез ООН (та й зі структурами влади ряду західних держав) особисті неформальні контакти. У хід йде все — від явної фінансової підтримки та прихованого підкупу до політики шантажу. Прикладом результативності такої «роботи» може служити відверте використання попереднього генерального секретаря ООН Пан Гі Муна, який «не помічав» збройної агресії Кремля проти України і явно підігравав Путіну», — наголосив експерт.

Особливо небезпечною, за його словами, ситуація стала після того, як Росія розгорнула потужне угруповання військ вздовж кордону з Білоруссю. Армію оснастили новітніми озброєннями й Києву слід провести ревізію обороноздатності на цій ділянці.

Бадрак додав, що до середини 2017 року РФ повністю розгорне реанімовано 1-у гвардійську танкову армію Західного військового округу. Кремлю відомо, що структура НАТО - неповоротка бюрократична машина, яка нездатна оперативно реагувати на зміни. Амбітні рішення російського президента Володимира Путіна можуть виявитися ефективною гібридною відповіддю на жорстокість протистояння з Заходом. Експерт заявив, що на тлі цієї ситуації Україна має зробити пріоритетним питання посилення оборони.

Популярні новини зараз

Зрадник забрав життя героя АТО: "Ти справжній воїн, побачимося на небесах"

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, політолог спрогнозував строки завершення військового конфлікту на Донбасі.