Участь України в реалізації торгових ініціатив Китайської Народної Республіки запустить зростання цілого ряду галузей економіки країни.

Про це заявив президент Китайської торгової асоціації Руслан Осипенко в інтерв'ю "Сіньхуа".

"Компанії з КНР в першу чергу фінансують ті сфери, які Кабмін оголосив життєво важливими для країни", - розповів Осипенко, коментуючи пріоритетні напрями співпраці в рамках ініціативи "Пояс і шлях", в якій вже приймає участь близько 60 країн.

За його словами, такими є енергетика, інфраструктурне будівництво і сільське господарство.

До цих же сфер експерт відніс, крім іншого, і модернізацію портової інфраструктури. Наявність мережі сучасних портів дозволить не тільки наростити експорт, але й зміцнити транзитний потенціал України, який перетворить її на надійний торговельний міст між Європою і Азією.

Популярні новини зараз

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Тернопільський парк заполонили чорні змії - люди не перешкода

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Показати ще

Китайські компанії, за словами голови торговельної асоціації, вже запропонували владі широкий спектр послуг – від поставок портового обладнання до проведення робіт із днопоглиблення.


Як повідомляв портал "Знай.ua", напередодні в п'ятницю, 21 квітня, посол Китаю в Україні Ду Вей заявив про готовність влади КНР запровадити для українців безвізовий режим.