Участь України в реалізації торгових ініціатив Китайської Народної Республіки запустить зростання цілого ряду галузей економіки країни.

Про це заявив президент Китайської торгової асоціації Руслан Осипенко в інтерв'ю "Сіньхуа".

"Компанії з КНР в першу чергу фінансують ті сфери, які Кабмін оголосив життєво важливими для країни", - розповів Осипенко, коментуючи пріоритетні напрями співпраці в рамках ініціативи "Пояс і шлях", в якій вже приймає участь близько 60 країн.

За його словами, такими є енергетика, інфраструктурне будівництво і сільське господарство.

До цих же сфер експерт відніс, крім іншого, і модернізацію портової інфраструктури. Наявність мережі сучасних портів дозволить не тільки наростити експорт, але й зміцнити транзитний потенціал України, який перетворить її на надійний торговельний міст між Європою і Азією.

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Показати ще

Китайські компанії, за словами голови торговельної асоціації, вже запропонували владі широкий спектр послуг – від поставок портового обладнання до проведення робіт із днопоглиблення.


Як повідомляв портал "Знай.ua", напередодні в п'ятницю, 21 квітня, посол Китаю в Україні Ду Вей заявив про готовність влади КНР запровадити для українців безвізовий режим.