Об'їзну дорогу в Кременчуці на Полтавщині та мост через Дніпро планує збудувати "Укравтодор" спільно з китайською компанією China road and bridge corporation.

Меморандум про реалізацію спільного проекту з будівництва автодороги Полтава - Олександрія на ділянці об'їзду міста Кременчук з мостом через Дніпро підписали керівник "Укравтодору" Славомир Новак і віце-президент China road and bridge corporation Ду Фей , повідомили у прес-службі Держагенства.

На думку Новака, поява мосту в передмісті дозволить перенаправити транзитний трафік за межі Кременчука, розвантажить вулиці, гарантуватиме більш безпечні поїздки та істотно поліпшить екологічну ситуацію. Крім того, він зробить Подніпров'я більш інвестиційно привабливим.

У відомстві додали, що в конструкції моста повинна бути передбачена можливість майбутнього облаштування лінії метро для з’єднання лівобережної і правобережної частини міста.

Нинішній міст через Дніпро, збудований у 1949 році, проходить фактично в центрі Кременчука, і щодня через нього проїжджає в середньому більше 10 тис. транзитних автомобілів, більшість з яких – вантажівки. Він має дві смуги руху. Крім того, через міст проходить дві важливі автомобільні дороги державного значення: національна траса Бориспіль - Кременчук - Дніпро - Запоріжжя - Маріуполь і міжнародна Полтава - Олександрія, яка є частиною європейського коридору Полтава - Кишинів - Слободзея ( Румунія) і частиною 9-го пан'європейського транспортного коридору.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Показати ще

Після того, як буде реалізований амбітний проект "Укравтодору", нинішній міст будуть використовувати виключно для внутрішньоміських поїздок.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", одного з високопосадовців "Укравтодору" запідозрили в корупції.