Китайські інфраструктурні корпорації зацікавились будівництвом четвертої гілки метро в Києві, зокрема Подільсько-Воскресенського мосту.

Про це розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник, йдеться у повідомленні адміністрації.

Як уточнив він, цей проект доволі складний, оскільки гілка проходитиме над землею та під землею, а також матиме три пересадочні станції. На будівництво необхідні значні кошти, проте збільшення пасажиропотоку між правим та лівим берегом актуалізує питання будівництва додаткової гілки з року в рік.

"Китайці запропонували, що їхній Консорціум профінансує 85% від загальної вартості проекту, а місто – інші 15%", — зазначив Поворозник.

Для реалізації цього проекту, Київ має отримати підтримку Уряду та надати державні гарантії.

Популярні новини зараз
Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Дикі кадри показують, як працівники ювелірного магазину відбилися від грабіжників голими руками Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Надя Дорофєєва розкрила ім'я того, кого обожнює після розставання з Дантесом: "Як можна бути милотою?"
Показати ще

Остаточне рішення ухвалять пізніше.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", робота столичного метро може зупинитися в будь-який момент. Справа у тому, що підприємство заборгувало російській компанії трохи менше 2 мільярдів гривень.

Рахунки "Метрополітену" заарештували.