У Китаї чоловік сам собі створив ідеальну жінку. 31-річний Чжен Цзяцзя пішов під вінець з жінкою-роботом.

Про це пише South China Morning Post.

Над створенням перфект-вумен спеціаліст у галузі штучного інтелекту працював з минулого року. Після створення свого ідеалу, чоловік дав ляльці ім'я Іньін та навіть зіграв з нею символічне весілля, на яке запросив найближчих родичів та друзів.

На церемонії наречена постала згідно національних весільних традицій – у чорному костюмі та червоній хустці на голові.

Винахідник наділив свою обраницю умінням розпізнавати текст та картинки. Хоча дружина інженера не стала надто балакучою, за словами розробника, вона може вимовляти всього кілька слів.

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені
Показати ще

Згодом, після закінчення весільної метушні, інженер планує удосконалити дружину, навчивши її ходити та виконувати різні хатні справи.

Як повідомляв раніше інформаційний портал Знай.ua, британських винахідник створив літаючий костюм, що схожий на одяг Залізної Людини. Принцип роботи супергеройського костюма продемонстрували на відео.