Медики навчилися лікувати пошкоджені кістки за допомогою біорозкладаючого волокна з голок морського їжака. На основі цих голок, вчені склали спеціальний каркас, який слугуватиме тканиною для зрощування переломів.

За словами дослідників, нова технологія показала гарні результати в ході експериментів на тваринах з подібними проблемами.

Кісткова тканина, як і донорська кров, є унікальним матеріалом. Результати показують, що лікування на основі голок морського їжака набагато ефективніше у порівнянні з відомими на сьогоднішній день методами.

Каркас із голок вживлюватимуть у людські пошкоджені кістки, він виконуватиме функцію заміщення наростаючої тканини, а згодом, коли кістки зростуться, каркас повністю розкладеться.

Таким чином, новий метод є простим і водночас ефективним, оскільки не потребує додаткових штучних імплантів.

Популярні новини зараз
Головне за 16 травня: вигнання Арестовича з ОП, котячий корм для росіян в АТБ, Євробачення в Маріуполі і хвороба Сергія Притули Олексій Арестович повідомив що його вигнали з ОП Зеленського, вже знайшов нову роботу: "З мене знущаються" Тіна Канделакі запропонувала дати Зеленському "Оскар" після перемоги Kalush Orchestra: "Запропонують схиляти коліно" Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", британські дослідники виростили м’язову тканину на основі звичайного шпинату. Сітка шпинату, що схожа на судинну сітку людини з додаванням спеціальних барвників, зможе у майбутньому замінити донорські органи.