Цілком ймовірно, що агенти Кремля готують заворушення і провокації у Києві на травневі свята.

Про це заявив народний депутат, керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

Можливе також загострення ситуації в Херсонській і Миколаївській областях. Однак там ризик знижується за рахунок того, що після подій у Балаклії українські спецслужби активізували роботу. Приміром, в Одесі 10 квітня, українські правоохоронці попередили спроби провокацій. При цьому не слід розслаблятися, тому що на сході України все одно багато російських агентів.

У Миколаєві, за словами Тимчука, в останні два тижні активізувалися різні прокремлівські сили: насамперед "російські козаки" – прибувають емісари з Росії.

У зоні ризику знаходиться і Київ. Як зазначив нардеп, з нагоди Дня перемоги планується акція "Ніхто не забутий і ніщо не забуте", яка фактично є "клоном акції "Безсмертний полк", що проводиться в Росії.

Популярні новини зараз

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

"Не догледіла", - Юрій Ткач з "Квартал 95" з дружиною здивували знімком з Туреччини

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

"Можливі спроби провокацій, з використанням забороненої в Україні символіки - "колорадських" стрічок. Саме це може спровокувати різні заворушення", - підкреслив Тимчук.

Він заявив, що для російського телебачення показати картинку, де б'ють ветеранів у центрі Києва – неймовірна удача для пропагандистської машини. Тому дуже ймовірно, що агенти російських спецслужб займаються "організацією такої картинки".

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", українські спецслужби готуються до російських провокацій під час Євробачення.