В Національний банк України 10 квітня інвестор відправив пакет документів, де вказано узгодження придбання українського представництва "Сбербанк Росії".

Про це повідомляє прес-служба НБУ. Основними інвестором вказано громадянин Великобританії і РФ - Саїд Михайлович Гуцерієв. Він викупить 77,5% акцій фінансової установи. У документації також прописана схема структури власності.

Очікується звіт і від іншого покупця - АТ "Норвік Банку" (JSC "Norvik Banka"). Він викупить 22,5% акцій «Сбербанку». В НБУ документи Гуцерієва зареєстровані і займаються їх розглядом. Регулятор, згідно із законодавством, може протягом трьох місяців розглядати заявку інвестора.

За цей період повинні перевірити ділову репутацію покупця, його фінансовий стан і джерела коштів на покупку. У Нацбанку також є можливість заблокувати угоду в разі порушення законодавства.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, в «Сбербанку» офіційно підтвердили завершення роботи на українському ринку. Причиною свого рішення в фінустанові вказали «негативні тенденції».

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Наталя Могилевська ошелешила формами в купальнику з глибоким декольте: "Неземна"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще