Як повідомлялось раніше, сьогодні, 28 квітня відсторонений голова ДФС Роман Насіров ліг під ніж хірургів Центру ендокринної хірургії. Йому зробили операцію, відкладену раніше через судове засідання.

Медики відмовляються повідомити, яку саме операцію провели Насірову, посилаючись на лікарську таємницю.

"У будь-якого хворого є багато органів, які пов'язані з ендокринною системою. А розголошувати – не маємо права", - цитує ТСН слова директора УНПЦ ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України Олександра Ларіна.

Під час операції крім медиків в операційному блоці були присутні лише журналісти – рідні до лікарні не прийшли. Не було тут і правоохоронців.

Операція тривала три години, після її закінчення Насірова перевезли до реанімації. Вже туди до нього приїхали родичі.

Популярні новини зараз

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Надя Дорофєєва з Дантесом поставили на вуха прикарпатське село: "На ногах дискотека"

Оля Полякова голосно відгукнулася про творчість Тіни Кароль: "На**й кому потрібна"

Показати ще

За словами професора Ларіна, хворобу діагностували три тижні тому, тож операція була термінова, але планова. "Все добре. Один із ендокринних органів", - пояснив він.

Медики запевняють, що життю пацієнта нічого не загрожує і вже через добу Насірова переведуть із палати інтесивної терпапії до звичайної.

До слова, електронний браслет на час операції з ноги колишнього фіскала не знімали - лікарям він не заважав і помилково не спрацьовував.

Як повідомляв сайт Знай.ua, сьогодні, 28 квітня, відстороненому голові ДФС Роману Насірову таки зробили операцію, яку раніше відкладали через судове засідання.