Сьогодні, 25 квітня Вища рада правосуддя звільнила суддю Оболонського районного суду Києва Дмитра Камбулова, який мав розглядати справу екс-президента Віктора Януковича.

Оголосив відповідне рішення голова ВРП Ігор Бенедисюк.
"Звільнити Камбулова Дмитра Геннадійовича в зв'язку з поданням заяви про відставку", - цитують слова Бенедисюка Українські Новини.

Оскільки стаж Камбулова на посаді судді становить понад 20 років, то він має право подати у відставку, зазначила доповідач з цього питання Тетяна Малашенкова.

Таким чином, Камбулова звільнено з посади судді. А от щодо головуючого у справі Януковича судді Владислава Дев'ятка,  дисциплінарна палата ВСП розгляне питання про його звільнення 16 травня.

Нагадаємо, що кримінальне провадження за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича мала розглядати колегія з трьох суддів Оболонського районного суду Києва у складі голови суду Владислава Дев'ятка, його заступника Дмитра Камбулова і судді цивільно-адміністративної колегії суддів Максима Тітова.

Популярні новини зараз

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та декана національного університету - їх поважали колеги та студенти

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Молода львів'янка впала в кому на відпочинку в Туреччині, вдома ридають діти: "Терміново, допоможіть!"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Як повідомляв сайт Знай.ua, головуючого у справі Януковича суддю Владислава Дев'ятко звільнять з посади.