Одіозна російська співачка українського походження Лоліта Мілявська обурена тим, що СБУ заборонила їй в'їзд в Україну на три роки.

Про своє обурення артистка написала на сторінці в Facebook. "Навіть прикордонники висловлюють співчуття. Але я не розумію, як я, як людина, що народилася в Україні, в Мукачево. І що ж там у вас таке в СБУ відбувається? Ви робите все, щоб я, б**ть, забула українську мову", - написала співачка.

Лоліта додала, що вже їде назад у потязі "Одеса-Москва". Вона впевнена, що своїми діями працівники силових структур руйнують сім'ї, адже артистка їхала "до хворої дитини".

"Ось мене хто образить - обов'язково потім життя закінчує погано. Чого вам і бажаю", - звернулася розгнівана Лоліта до співробітників Служби безпеки.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що сьогодні, в 4 ранку, прикордонники зняли з потяга Лоліту Мілявську, яка їхала в Конотоп. Свої дії співробітники пояснили порушенням закону "Про порушення правил перетину кордону": виступ у Керчі в 2015 році ніхто не забув.

Популярні новини зараз

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Показати ще

Posted by Lolita Milyavskaya on Sunday, 23 April 2017