Ображена Лоліта прокляла СБУшників

поділитись
Співачку обурили дії СБУ, вона не вважає себе в чомусь винною

Одіозна російська співачка українського походження Лоліта Мілявська обурена тим, що СБУ заборонила їй в'їзд в Україну на три роки.

Про своє обурення артистка написала на сторінці в Facebook. "Навіть прикордонники висловлюють співчуття. Але я не розумію, як я, як людина, що народилася в Україні, в Мукачево. І що ж там у вас таке в СБУ відбувається? Ви робите все, щоб я, б**ть, забула українську мову", - написала співачка.

Лоліта додала, що вже їде назад у потязі "Одеса-Москва". Вона впевнена, що своїми діями працівники силових структур руйнують сім'ї, адже артистка їхала "до хворої дитини".

"Ось мене хто образить - обов'язково потім життя закінчує погано. Чого вам і бажаю", - звернулася розгнівана Лоліта до співробітників Служби безпеки.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що сьогодні, в 4 ранку, прикордонники зняли з потяга Лоліту Мілявську, яка їхала в Конотоп. Свої дії співробітники пояснили порушенням закону "Про порушення правил перетину кордону": виступ у Керчі в 2015 році ніхто не забув.

Автор матеріалу: 
Мария Солодухина
Теги: 
Лоліта, Конотоп, прикордонники, потяг, заборонили в'їзд
Чоловіки можуть впоратися із вихованням дітей не гірше за жінок
0
0
23:47 10.12.2017
Вибираючи продукти, можна добре зекономити
0
0
23:35 10.12.2017
Відбулися різкі зміни
0
0
23:21 10.12.2017