Пенсійні виплати через філіали російських банків в Україні, проти яких запроваджені економічні санкції, офіційно зупинять вже із 1 квітня цього року.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі Пенсійного фонду.

У фонді відзначили, що обмежується співпраця та посередницька діяльність із тими установами, які володіють держкапіталом РФ.

Посилаючись на указ президента, пенсіонерам пропонують знайти альтернативні варіанти для отримання нарахувань. Зокрема, радять заключити договір з іншими банками тим, хто мав рахунки у ПАТ "ОЩАДБАНК", "Вієсіте Банку", "Акціонерному комерційному промислово-інвестиційному банку", "ВТБ БАНКУ", "БМ БАНКУ".

Представники ПФ уточнили, що шукати фінустанову потрібно за місцем проживання, або можна оформити через найближче відділення поштового зв'язку. Крім того, дата виплат залишається незмінною.

Популярні новини зараз

Українцям нарахують подвійні пенсії, але пощастить лише обраним: як отримати гроші

Під Львовом банда в масках вдерлася до глави лісгоспу, орудували звірі: закатували на очах у дітей

Пішов з життя зірка "Інтернів" і син відомої актриси: "Який біль!"

У Києві накрили вуличний бордель, українці вивели копів на чисту воду: "Кришують, а потім ловлять"

Показати ще

Передусім українцям радять подати заяву у районне управління ПФ за місцем перебування на обліку або в управління по координації та контролю за виплатою пенсій.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що керівництво філіалу російського  "Сбербанку" в Україні планує шукати альтернативні ринки через запровадження санкцій