Переведення годинника на літній час несе за собою недосипання, перебудову організму, яка не йде на користь організму. Дуже багато країн у світі переводити час на зимовий і літній час для економії ресурсів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяБудь-яка країна, яка переводить час в певний період отримує економічну вигоду. Швидше за все переклад годин сприятливий тільки для економіки країни, але не для здоров'я людей і загального стану. Процедура переведення часу не може проходить безслідно, не надаючи ніякого згубного впливу на організм людини. Після досліджень вчених вдалося встановити, що в період переходу на літній час збільшується відсоток самогубств, нещасних випадків. При цьому, процес переведення часу може стати причиною цілого ряду захворювань.
[[{"fid":"178291","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"800","width":"1240","style":"font-size: 14px;","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]
Вчені відзначили, що найгірше переносячи перехід часу діти і люди похилого віку.
Коли наш організм намагається перебудуватися на новий графік ми відчуваємо стрес, порушується сон, обмін речовин, знижується імунітет, погіршується робота серцево-судинної системи.
Враховуючи всі фактори можна зробити висновок про те, що переведення часу дуже серйозна проблема для людини. Людина відчуває емоційний шок, який не завжди можна визначити самостійно.
[[{"fid":"178290","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"400","width":"600","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]
Що робити, щоб легше пережити переведення часу?
Так як перехід часу порушує наш сон, необхідно при пробудженні не різко вставати з ліжка. Необхідно полежати кілька хвилин, щоб організм адаптувався до нового часу пробудження. Найголовніше спокійно відійти від сну і привести себе в стан неспання.
У цей період рекомендується пити зелений чай, як можна більше. Через зміни режиму людина не може довго заснути, що знову ж таки сприяє недосипання.
Для того щоб докорити процес засинання, рекомендується використовувати різні народні способи, наприклад: перед сном необхідно приймати ванну з аромамаслами, пийте тепле молоко з додаванням туди меду, пийте теплий чай. Корисно перед сном пити трав'яні чаї з м'яти, меліси, ромашки.
Існує ще одне правило плавного переходу на новий час стосується людей, що приймають будь-які лікарські препарати за графіком. Рекомендується не змінювати графік прийому ліків навіть після переходу на новий час, тому кожний прийом медикаментів повинен бути перенесений на одну годину.
Будь-яка зміна графіка або обстановки призводить організм до стресу. Намагайтеся більше гуляти і вживати вітаміни або фіто-препарати, які допоможуть легше перенести цей період адаптації. Якщо перший час вам важко із-за переходу часу, намагайтеся не їздити за кермом і не виконувати роботу, яка із-за втрати пильності може призвести до травмування.
Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що історія переходу на літній час - оповита таємницею, інтригами і лобіювалася тими, хто не був особливо обтяжений трудовою діяльністю. Одним з перших, хто вирішив запропонувати такий спосіб економії, став американець Бенджамін Франклін. Живучи в Парижі в 1784 році він опублікував в пресі лист з раціоналізаторською пропозицією - використовуючи гармати і церковні дзвони, будити французів на світанку, щоб вони спали ночами і не сиділи при світлі свічки, тим самим заощаджуючи на покупці цього джерела світла до 96 мільйонів ліврів в рік в розрахунку на 100 тисяч сімей. Очевидно, побоюючись реакції громадськості, Франклін свій лист не підписав.