Санкції проти Росії триватимуть десятки років - Медведєв

поділитись
Прем'єр наголосив, що санкції матимуть більший негативний вплив на країни, що їх застосували

В інтерв'ю словенському виданню DELO російський прем'єр розповів, режим санкцій для його країни може затягнутися на десятки років.

Медведєв заявив, що анексія Криму була лише приводом для ЄС та США ввести санкції проти Росії. Така політика від США може затягнутися, як у випадку із Поправкою Джексона–Вейніка. Тоді майже сорок років уряд Сполучених Штатів обмежував фінансові та торговельні стосунки із кількома країнами.

"З Росією не можна розмовляти з позицій сили або шантажу. Про це свідчить вся російська історія. Спроби чинити тиск на Росію і змусити нас відмовитися від принципової позиції не мають перспектив", - коментує прем'єр.

Дмитро Медведєв вважає, що Росія справиться із санкціями. Більш того, він бачить у них позитив, оскільки РФ будує економічні стосунки із країнами Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Прем'єр наголосив, що санкції матимуть більший негативний вплив на країни, що їх застосували.

Читайте також: Перебування у владі Путіна збільшує шанси на розпад Росії - Ходорковський

Нещодавно прем'єр-міністр говорив, що для російської сторони питання по Криму є закритим, а також погрожував Україні югославським сценарієм.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
"Панове народні депутати! Вирішіть, з ким ви"
0
0
11:19 18.03.2018
На "вибори" у Крим вже приїхали "спостерігач" і "журналіст" з Німеччини
0
0
21:31 17.03.2018
Ракетна тема у виступі Путіна має значно більше вимірів
0
0
20:55 17.03.2018
Президент впевнений, що це станеться в найближчі кілька років
0
0
20:05 17.03.2018