Олігархи Донбасу винні у смерті мирних жителів - Жебрівський

поділитись
Жебрівський розповів, що у цих підприємств вертикально інтегрована структура, а в вони руйнуються

Підприємства українських олігархів Ріната Ахметова, Сергія Клюєва і Бориса Колесникова продовжують фінансувати Донецьку область.

Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ заявив глава Донецької ОДА Павло Жебрівський.

Він підкреслив, що їх необхідно змусити жити за законом. Таким чином він буде боротися з корупцією і контрабандою в регіоні. Такі завдання поставив перед ним президент Петро Порошенко.

"Треба змусити їх жити по закону. Для мене, безумовно, найбільш оптимальним варіантом було б ухвалення Верховною Радою антитрастового законодавства і жорсткого антимонопольного закону. Для мене ці закони були б суттєвою допомогою центральної влади", - зазначив глава Донецької ОДА.

Жебрівський розповів, що у цих підприємств вертикально інтегрована структура, а в вони руйнуються.

"Не можна мати монополію на вугілля, кокс, руду, металургію. Тому що немає ринку, немає конкуренції. Не секрет, що той же покійний Бойко був змушений продати завод ім Ілліча, оскільки не мав доступу до руди, - йому доводилося завозити її з інших країн, і він став неконкурентним на ринку", - підкреслює чиновник.

При цьому Жебрівський погодився з тим, що прийняти необхідні закони буде вельми складно, враховуючи наявність певного лобі у Верховній Раді у кожного з олігархів.

"Є інший варіант, який вже в моїх повноваження - змусити олігархів жити за законом. Платити гідну зарплату, податки, дотримуватися екологічне законодавство", - зазначив чиновник.

Читайте також: Логістичні центри побори контрабанду на Донбасі - Жебрівський

Нагадаємо, що минулого главу Донецької ОДА Олександра Кіхтенка звільнили через затягування будівництва оборонних споруд в області.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Народний депутат Олег Ляшко продемонстрував свої таланти в домашньому караоке і став посміховиськом в мережі
0
0
19:01 14.08.2018
Передел церковной собственности может привести к полномасштабной гражданской войне
0
0
18:50 14.08.2018
Трамп заморозив військові польоти Росії над США
0
0
17:03 14.08.2018
Народный депутат Украины Сергей Лещенко, ранее неоднократно выступавший с критикой Виктора Медведчука, прочит ему кресло спикера.
0
0
16:50 14.08.2018
Вчера после полуночи, как в известной сказке, нынешний руководитель «1+1» Александр Ткаченко неожиданно кардинально поменял свою позицию в отношении политика Виктора Медведчука.
0
0
16:36 14.08.2018