Державна служба фінансового моніторингу відзвітувала, що заблокувала рахунки "сім'ї Януковича" на $1,42 млрд. Кажуть, минулого року фірми з оточення екс-президента легалізували 267,4 млрд. грн. А накрали ще 52,6 млрд. грн.

На рахунках заблокували 1,73 млрд. грн., $194,3 млн., 18,1 млн. євро та 21,7 млн. рос. Рублів Також - золото, срібло та цінних паперів на мільярди гривень.

Кошти знайшли в фірмах, зареєстрованих на Кіпрі, Панамі, Великобританії, Белізі, Сейшелах, Австрії. Гроші туди потрапляли через рахунки, відкриті в українських та латвійських банках. Ухвалами Печерського райсуду Києва рахунки заблоковано.

Додають, що гроші та майно Януковича шукають і далі - служба направила запити до фінансових розвідок 136 країн. З ними також ведуть перемовини про повернення арештованих активів високопосадовців.

Представники Фінмоніторингу вже зустрічались із представниками американських Департаменту юстиції, Державного казначейства та Федерального бюро розслідувань та Управлінням контролю за іноземними активами (OFAC).

Популярні новини зараз

Головне за день понеділка, 27 січня: коронавірус вже у Києві, а у Путіна виявили симптоми

7 щасливих снів: якщо побачите це вночі, сміливо загадуйте бажання

На Львівщині спалах таємничих смертей, гірше за чуму: чому молоді та щасливі українці відправляються в могили

Погода у Львові 27 січня: мороз зажене галичан під ковдри з чаєм та пляцками

Показати ще