"Донбас" хоче повернутися в Широкине

поділитись
Впевнені, що ухвалення рішення про відвід батальйону, в умовах загострення ситуації - помилкове

Батальйон "Донбас" попросив Порошенка віддати наказ на повернення бійців у Широкине, у зв'язку з високою ймовірністю загострення ситуації в районі цього населеного пункту.

Про це йдеться у повідомленні батальйону "Донбас" на сторінці в Facebook.

"Наполягаємо на відданні наказу про повернення підрозділів "Донбасу" після ротації на позиції Широкине. Абсолютно впевнені, що з урахуванням досвіду Іловайська, Дебальцевого, прийняття рішення про відведення батальйону, який має півтора року бойового досвіду, за межі Донецької області в умовах загострення ситуації - помилкове", - вважають у "Донбасі".

Читайте також: У Києві мітингували проти демілітаризації Широкиного

Крім того, в батальйоні наголосили, що за час, який минув з початку ротації, збільшилася кількість обстрілів з боку противника. Разом з тим, на тимчасово залишених позиціях супротивника в Широкиному розвідгрупою батальйону "Донбас" виявлені склади з озброєнням та боєприпасами, а також російсько-терористичні збройні формування зайняли території так званої буферної, "сірої" зони по лінії Водяне – Комінтернове.

Як повідомлялося раніше, 28 липня батальйон "Донбас" залишив Широкине для проведення планової ротації. На зміну бійцям батальйону прийшли військовослужбовці морської піхоти ВМС ЗСУ.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У будівлі встановлені металошукачі, всіх ретельно перевіряють
0
0
10:41 21.02.2018
Біля зали суду вже зібралися правоохоронці
0
0
10:02 21.02.2018
Партія називається "Християнські соціалісти"
0
0
09:35 21.02.2018
Борг збільшувався протягом останніх дев'яти років
0
0
22:12 20.02.2018
Президент розпорядився визначитися з кандидатурою офіцера
0
0
22:00 20.02.2018