Савченко пропонували обміняти на шлях з Росії до Криму - Тандіт

поділитись
Виходили на нас не тільки офіційні, а й неофіційні особи, у тому числі і ті, що мають стосунок до різноманітних громадських організацій

Оточення президента Росії Володимира Путіна висувало свої пропозиції щодо обміну української льотчиці Надії Савченко.

Як розказав радник глави СБУ Юрій Тандіт в ефірі "Громадського" народного депутата України пропонували взамін на шлях з Ростова до Криму.

"Виходили на нас не тільки офіційні, а й неофіційні особи, у тому числі і ті, що мають стосунок до різноманітних громадських організацій, і люди, які представлялися, як дуже близькі до кола президента Росії. Один із них дійсно вів розмову з нами і пропонував в межах своїх повноважень розглядати питання звільнення Надії Савченко за принципом: "Ми вам Надію Савченко, а ви нам дайте пробити шляхопровід від Ростова до Криму", – розповів Юрій Тандіт.

Чиновник наголосив, що Україна продовжить рівноправний діалог щодо визволення Надії Савченко. Росія, на його думку, зараз поводиться з позиції сили у цьому.

Читайте також: Перед етапуванням Савченко написала мамі заповіт

Нагадаємо, влітку минулого року Надію Савченко викрали бойовики на Донбасі та перевезли її до Росії. Там її звинуватили у вбивстві російських журналістів. Льотчиці загрожує 25 років ув'язнення.

Один з адвокатів льотчиці Марк Фейгін наголошував на тому, що його підопічну можливо обміняти на полонених російських спецназівців Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Шахтарі не могли отримати свої гроші, зароблені ще п'ять місяців тому, їх сім'ї голодують
0
0
14:37 19.08.2018
Зустріч була необхідна для того, щоб Меркель і Путін "звірили годинники" з деяких питань
0
0
14:37 19.08.2018
Меркель провела зустріч з Путіним в закритому режимі
0
0
10:20 19.08.2018
Бойовики вирішили "розважитися" на відео
0
0
22:58 18.08.2018
Депутат назвав головну мету — розвивати вугільну галузь в країні і домогтися зміни міністра
0
0
18:58 18.08.2018