"Я не очікував, що все настільки погано" - очільник міліції Одещини

поділитись

0

738

Лорткіпанідзе заявив, що розраховує змінити криміногенну та корупційну ситуацію в області через півроку

Начальник міліції Одеської області Георгій Лорткіпанідзе здивований настільки сильною корупцією в регіоні.

Про це він заявив в інтерв'ю "Українським новинам".

"Це дуже погана ситуація. Я навіть не очікував, що може бути таке. Одна схема працює: міліція-прокуратура-суд. Людину можуть так роздягнути, що ніхто нічого не зрозуміє, і ніхто нічого не доведе. Тому тут роблять гроші, де тільки можна", – заявив він.

Читайте також: Мера Білгород-Дністровського засудили на шість років за вимагання

Ще однією проблемою він назвав низьку якість роботи і безініціативність місцевої міліції. За його словами, про багато проблем він дізнається не від своїх підлеглих, а безпосередньо від громадян або із соцмереж.

"У мене в підпорядкуванні 10 500 чоловік , і я не пам'ятаю, щоб хоч один співробітник зайшов і сказав: ось у мене така інформація є. Все я дізнаюся від громадян", – заявив він.

Через це, за словами Лорткіпанідзе, люди часто звертаються зі своїми проблемами не в міліцію, а в громадські організації на кшталт Самооборони.

Начальник обласної міліції додав, що багато співробітників міліції різних рангів уже звільнені, а проти деяких ведеться розслідування.

При цьому Лорткіпанідзе запевнив, що значно покращилася ситуація в ДАІ, співробітники якої, за його словами, перестали брати хабарі.

"Єдине що ДАІ більше не бере гроші. Може, є тільки один або два випадки. ... Тут вже і автомобілісти так звикли платити, що коли ми їх зупиняли, вони виходили з машини з 200 гривнями в документах. А потім пішов слух, що стали садити і тих, хто дає гроші і якось так це питання я вирішив", – розповів чиновник.

Лорткіпанідзе заявив, що розраховує змінити криміногенну та корупційну ситуацію в області через півроку.

"Через шість місяців тут вже все буде по-іншому", – запевнив він.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
07.06.2017
Загрузка...
Екс-прем'єр чекатиме 50 років на розсекречення інформації спецслужб
0
0
12:23 23.06.2017
Від Росії вимагають вплинути на бойовиків і припинити насильство по відношенню до місії ОБСЄ
0
0
11:46 23.06.2017
Сторони обговорили можливість спільного тиску на Росію
0
0
09:50 23.06.2017
Представники МЗС РФ "відзначилися" недвозначними натяками і дозволяли собі хамське ставлення на переговорах з українською стороною
0
0
09:35 23.06.2017
Українська сторона повинна остаточно деокупувати Донбас тільки мирним шляхом, враховуючи попередні вимоги Мінських домовленостей
0
0
09:12 23.06.2017