Міський голова Львова, лідер "Самопомочі" Андрій Садовий заявляє, що рідко бачиться з українськими олігархами, але охоче поспілкується, якщо виникне потреба у розмові.

Про це Садовий заявив в інтерв'ю Дзеркалу тижня.

Так, коментуючи питання, що могло стати причиною трагічних подій 31 серпня під Верховною Радою, Садовий зазначив: "Можливо, дещо стане зрозумілим, коли дослідити, хто в переддень драматичних подій куди заходив, з ким зустрічався, про що говорив".

"На жаль, не можу сказати більше", - додав він.

При цьому на питання, з ким з олігархів та їх оточення він бачиться частіше - з Ігорем Коломойським чи з Рінатом Ахметовим, Садовий заявив: "А чому я маю зустрічатися з тими, кого ви згадали?".

Популярні новини зараз
Vodafone порадував абонентів безкоштовним інтернетом: як отримати Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця По ваші лічильники скоро прийдуть: що потрібно зробити, якщо незнайомці вже на порозі На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю
Показати ще

"З Коломойським востаннє бачився близько двох років тому. З Корбаном - більше року тому, коли приїздив до Дніпропетровська на запрошення тодішнього мера Куліченка. З Ахметовим - ще за президентства Ющенка. Можливо, перетиналися, коли була нарада з приводу підготовки до Євро-2012… Хоча, ні, він тоді перебував за кордоном. З Колесніковим - торік", - додав Садовий.

Читайте також: Ахметов причетний до можливих провокацій у Запоріжжі - Тимчук

За його словами, як міський голова Львова, він регулярно спілкується з президентом і прем'єром.

"Як голова "Об'єднання "Самопоміч" маю розмови з різними людьми. Якщо виникне потреба в розмові з тими, кого ви назвали, охоче поспілкуюся. І зроблю все, від мене залежне, аби ці зустрічі не викликали конспірологічних версій. Я максимально зацікавлений у прозорості своєї діяльності", - додав Садовий.

Нагадаємо, Садовий заявив, що "Самопоміч" за жодних обставин не голосуватиме за зміни до Конституції. Він також заявив, що очікує подальшого тиску на депутатів "Самопомочі" й нових спроб розколоти фракцію.