Сьогодні в Черкасах активісти ВО "Свобода" влаштували акцію протесту проти глави МВС Арсена Авакова.

Як повідомляє РБК-Україна, це відбулося під час набору в нову патрульну поліцію.

Близько 30 активістів ВО "Свобода" з плакатами в руках почали вигукувати "Ганьба", коли Аваков біля обласної філармонії взяв слово за поданням нової поліції.

На брифінгу Аваков у відповідь на дії "свободівців" заявив, що вони працюють на російські спецслужби.

"Партія "Свобода" відверто працює на Кремль. Той, хто приходить на мітинг з гранатою, теж працює на Кремль. Той, хто на мітинг приходить з гранатою за тисячі кілометрів від зони АТО і кидає її - теж працює на Кремль", - заявив глава МВС.

Популярні новини зараз
Допомогу від держави скасовують: виплати об'єднають Пенсіонерів 60+ вже чекають в армії: ТЦК отримали чіткі інструкції Зробив ремонт - заплати штраф: чого не можна робити у власній квартирі ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись
Показати ще

Нагадаємо, що Арсен Аваков звинуватив у подіях під Верховною Радою 31 серпня під час ухвалення змін до Конституції партію "Свобода", а її лідера Олега Тягнибока викликали на допит.

Читайте також: Тягнибок послався на Конституцію і не сказав ні слова на допиті

Він пообіцяв відстоять свою честь і гідність у суді проти Арсена Авакова. Глава МВС пригрозив Тягнибоку відповідним позовом.

Олег Тягнибок з третього разу прийшов на допит до МВС, але ні сказав там ні слова, пославшись на Конституцію.