"Міжнародні авіалінії України" не сприймають можливі "дзеркальні заходи" з боку РФ проти українських авіакомпаній, які нічого не порушували.

Про це повідомила прес-секретар компанії Євгенія Сацька, коментуючи заборону, накладену на польоти російських авіакомпаній в Україну в рамках санкцій, пише ЛігаБізнесІнформ.

"Необхідно заявити, що, на відміну від двох названих у списку санкцій російських авіакомпаній, МАУ ніколи не порушувала законодавство РФ. Більш того, МАУ вже більше року страждає від санкцій, введених Російською Федерацією, які полягають у забороні прольоту повітряного простору РФ з посиланням на технічні причини, що призвело до значного збільшення протяжності цілого ряду маршрутів МАУ і фінансових втрат близько $6 млн на рік", – відзначили в компанії.

Читайте також: Санкції проти Росії: українські аеропорти втрачатимуть $10 млн щодня

У МАУ нагадали, що крім тих російських авіакомпаній, які потрапили до списку санкцій, у РФ є багато інших, які можуть літати в Україну.

Популярні новини зараз

Юрій Ткач з "Кварталу 95" мало не вибив око Євгену Кошовому через окуляри: "Вибачте"

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

"А отже, і українські авіакомпанії, які нічого не порушували, теж мають повне право виконувати польоти в РФ. Ми не розуміємо і не приймаємо можливі "дзеркальні заходи" з боку РФ стосовно українських авіакомпаній, які нічого не порушували", заявили в МАУ.

Такі заходи з боку Росії, на думку авіакомпанії, можуть спровокувати повну заборону всім російським авіакомпаніям виконувати польоти в Україну.

Як відомо, 25 вересня Кабінет міністрів, згідно з рішенням РНБО, постановив заборонити польоти ряду російських авіакомпаній в Україну з 25 жовтня 2015 року.

Також були заборонені транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України у разі, якщо вони везуть товари військового призначення, подвійного призначення або російських військових.

28 вересня прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв доручив Мінтрансу розглянути запровадження обмежувальних заходів у відповідь щодо українських авіакомпаній.