Парламентська коаліція не знайшла спільної мови щодо дати місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську. Про це повідомив голова фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко, пише Радіо Свобода.

"Ні, коаліція, на жаль, не знайшла спільної мови по цих питаннях", – сказав він.

Він нагадав, що "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт" пропонують провести голосування 15 листопада, а "Батьківщина" і "Самопоміч" хочуть перенести вибори у Маріуполі та Красноармійську на наступний рік.

Напередодні президент України Петро Порошенко заявив, що очікує на найближчому пленарному тижні Ради ухвалення рішення щодо проведення місцевих виборів в Маріуполі.

Водночас "Опозиційний блок" зареєстрував у Раді законопроект, в якому пропонує призначили вибори в Красноармійську та Маріуполі Донецької області на 15 листопада.

Читайте також: "Нема ножа - нема життя" - маріупольців закликають озброюватися (фото)

Місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня у всіх регіонах, окрім анексованого Росією Криму та в тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей. Проте у Маріуполі та Красноармійську вибори не відбулися через порушення, зокрема, через незабезпечення бюлетенями дільничних виборчих комісій.

У ЦВК заявили, що у Маріуполі і Красноармійську у разі необхідності перевибори можуть відбутися 15 листопада, призначення нової дати виборів – за Верховною Радою.